Борнмут — Вест Гем — 1:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 18:56 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Вест Гем — 1:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Борнмут - Вест Хэм - 1:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Вест Хэм - 1:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Борнмут (Англія) — Вест Г ем (Лондон) — 1:1 (0:0)
Голи: Соланке (82) — Боуен (51)

Попередження: Боуен (39), Міхаїл Антоніо (49), Емерсон Палмієрі (87), Мефам (90+6), Пакета (90+4)

Огляд матчу Борнмут — Вест Гем:

«Борнмут» і «Вест Гем» зустрілися в захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Vitality Stadium». Матч, у якому обидві команди прагнули набрати очки, щоб зміцнити своє становище в турнірній таблиці, обіцяв високу інтенсивність і драматизм. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, але другий тайм подарував любителям футболу все найцікавіше. На 39-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вест Гема» Дж. Боуен за необережну поведінку. Судді нічого не залишалося, як попередити його. Лише через десять хвилин після початку другого тайму М. Антоніо приєднався до свого товариша по команді, отримавши жовту картку. Незабаром, на 51-й хвилині, саме «Вест Гем» домігся успіху, забивши гол Дж. Боуена. Захист «Борнмута» був захоплений зненацька, і Боуен, скориставшись моментом, вивів свою команду вперед. У відповідь «Борнмут» зробив низку замін на 60-й, 68-й і 75-й хвилинах. У гру були введені Дж. Ентоні, М. Сенезі, Р. Крісті, М. Ааронс і Д. Брукс, які привнесли свіжі сили та енергію в спробі переломити хід матчу.

Заміни вдихнули нове життя в атаку «Борнмута». На 79-й хвилині «Вест Гем» вирішив зробити першу заміну, знявши з гри М. Антоніо і випустивши Д. Інноса. Антоніо та Д. Інгса. Мета заміни — зберегти перевагу в рахунку та дати іскру в атакувальній третині. Однак останнє слово залишилося за гравцем «Борнмута» Д. Соланке. На 82-й хвилині Д. Соланке зрівняв рахунок і привів у захват глядачів. Напружена гра тривала до самого фінального свистка, коли «Вест Гем» зробив ще дві заміни на 86-й та 90-й хвилинах. П. Форнальс і Л. Пакета залишили поле, звільнивши місце Т. Кереру та М. Корнету відповідно. Однак за мить до заміни останній отримав жовту картку, а на останніх хвилинах матчу було вилучено й гравця «Борнмута» К. Мепхема, що ще більше посилило напругу та драматизм на полі. Після напружених 90 хвилин гри рахунок так і залишився 1:1. Обидві команди наполегливо боролися за перемогу, але в підсумку їм довелося задовольнитися нічиєю. Нічия означає, що і «Борнмут», і «Вест Гем» додали по одному очку до свого активу, що робить їхню боротьбу за надійне місце в Прем’єр-лізі ще більш інтригуючою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Борнмут, Вест Гем — Челсі.