Брайтон — Лутон Таун — 4:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 19:00 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Лутон Таун — 4:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Лутон Таун (Англія).

Брайтон - Лутон Таун - 4:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Лутон Таун - 4:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Брайтон (Англія) — Лутон Таун (Англія) — 4:1 (1:0)
Голи: Марч (36), Жоао Педро (71), Саймон Адінгра (85), Е. Фергюсон (90+5) — C. Морріс (81)

Попередження: Еступіньян (7), К. Мітома (43), M. Andersen (51), І. Каборе (59)

Огляд матчу Брайтон — Лутон Таун:

Брайтон здобув домінуючу перемогу над Лутоном у матчі Прем’єр-ліги У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні American Express Community Stadium, Брайтон продемонстрував свою перевагу над Лутоном, залишивши супернику шанс наздогнати його. З вражаючим рахунком 1:0 у перерві «чайки» в підсумку здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1 на свою користь. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди прагнули встановити контроль над півзахистом. На 7-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брайтона» Педро Еступінан, задавши тон майбутньому поєдинку. Перший гол був забитий на 36-й хвилині, коли вінгер «Брайтона» Соллі Марч влучив у сітку воріт, порадувавши глядачів. Гравці «Брайтона» отримали свою частку вилучень, а Казукі Мітома отримав жовту картку на 43-й хвилині, разом з Еступінаном. У другому таймі «Лутон» накрутив темп, намагаючись переломити хід гри на свою користь. Однак їхні зусилля були зведені нанівець, коли на 51-й хвилині Матіас Андерсен отримав жовту картку, що ще більше загальмувало просування «Лутона» вперед. Кілька миттєвостей потому Ісмаель Каборе також отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування лутонців. Намагаючись змінити динаміку матчу, менеджер «Лутона» зробив дві заміни на 64-й хвилині. Елайджа Адебайо замінив Джордана Брауна, а Каборе звільнив місце для Ендрю Доуті. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Брайтон» продовжував домінувати. 71-ша хвилина принесла «Брайтону» можливість збільшити перевагу в рахунку, коли було призначено пенальті.

Жоао Педро вийшов на заміну і впевнено реалізував пенальті, викликавши захоплення глядачів. Наприкінці зустрічі обидві команди зробили кілька замін, прагнучи знайти свіжі сили для досягнення своїх цілей. На 74-й хвилині Міші Батшуайї і Соллі Марч змінили Боббі Гілмора і Секо Адінгру, що посилило атакувальні можливості «Брайтона». На 76-й хвилині замість Матіаса Андерсена до складу «Лутона» був введений Чієдозі Огбене, але це не змінило ситуацію на їхню користь. Менеджер «Брайтона» Грем Поттер продовжив робити стратегічні заміни: на 78-й хвилині Денні Велбек замінив Ітана Фергюсона, а на 79-й хвилині Джеймс Мілнер замінив Джоеля Вельтмана. На 81-й хвилині «Лутон» отримав шанс на порятунок, коли в його ворота було призначено пенальті. Каллум Морріс вийшов уперед і спокійно реалізував пенальті, на деякий час скоротивши відставання в рахунку. Однак «Брайтон» швидко відповів, і на 85-й хвилині Секо Адінгра забив гол, фактично оформивши перемогу. Обидві команди зробили пізні заміни, намагаючись максимально використати хвилини, що залишилися. На 88-й хвилині «Лутон» випустив Тахіта Чонга і Пеллі Мпанзу замість Люка Беррі і Каллума Вудроу відповідно. Брайтон також зробив заміну: Жоао Педро замінив Хуана Енсісо. Коли матч перейшов у травму, Ітан Фергюсон закріпив перемогу Брайтона голом на 90-й хвилині, додавши останній штрих до видатної гри команди. Тріумф Брайтона продемонстрував його домінування і клас, залишивши Лутону привід для роздумів. Вболівальники «Чайки» залишали стадіон у піднесеному настрої, насолоджуючись перемогою і смакуючи нові захопливі матчі в сезоні Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Брайтон, Лутон Таун — Бернлі.