Реал С-дад — Жирона — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 20:02 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Жирона — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Жирона (Іспанія).

Реал С-дад - Жирона - 1:1. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Жирона - 1:1. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Жирона (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: Т. Кубо (5) — Довбик (72)

Предупредження: Арнау Мартінес (9), Стуані (45+3), Робін Ле Норманд (45+3), Мігель Гутьєррес (79), J. A. Olasagasti (85), Умар Садік (90+1), Пауло Газзаніга (90+2), Давид Лопес (90+2)

Огляд матчу Реал С-дад — Жирона:

У захопливому матчі між командами «Реал Сосьєдад» і «Жирона» обидві команди наполегливо боролися за перемогу в Ла Лізі. Матч проходив на стадіоні «Реалі Арена», де панувала жвава атмосфера для гравців та вболівальників. Перша половина гри розпочалася в агресивному темпі, обидві команди продемонстрували свою майстерність та рішучість. «Реал Сосьєдад» продемонстрував свою майстерність в атаці, коли на 5-й хвилині Такефуса Кубо ударом головою вивів свою команду вперед. Жирона, бажаючи відігратися, продовжувала тиснути на суперника, але ніяк не могла домогтися рівного рахунку. По ходу гри напруга наростала, внаслідок чого гравці обох команд отримали кілька жовтих карток. На 9-й хвилині за «Жирону» отримав жовту картку Айтор Мартінес, а перед самою перервою — Крістіан Стуані та Рубен Ле Норманд. Другий тайм розпочався з першої заміни у складі «Реал Сосьєдаду»: на 59-й хвилині Карлос Фернандес замінив Андера Барренексеа. Незабаром «Жирона» також зробила заміну, замінивши Стуані на Артема Довбика, а Ясіна Куто на Пабло Торре. Заміни «Жирони» принесли свої плоди, коли на 72-й хвилині Довбик забив чудовий гол, зрівнявши рахунок у матчі.

Команди продовжили боротьбу, і на 74-й хвилині «Реал Сосьєдад» ввів у гру Харіса Траоре, а Такефуса Кубо замінив Мартін Чо. У спробі змінити результат матчу «Реал Сосьєдад» зробив ще три заміни: Мікель Оярсабаль замінив Умара Садіка, Борха Туррьєнтес — Йона Андера Оласагасті, а Хулен Агіррезабала — Хосебу Залдуа. У міру того як йшли останні хвилини, напруга в матчі наростала, що призвело до появи нових жовтих карток. На 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Жирони» Марк Гітьєррес, а на 85-й хвилині — Оласагасті за «Реал Сосьєдад». Ближче до кінця матчу обидві команди провели останні заміни. Жирона замінила Ясіна Ерреру на Ігнасі Мартіна, а Айтора Мартінеса на Бернардо. В останні хвилини матчу «Реал Сосьєдад» отримав жовті картки, а «Жирона» — Давид Лопес і Пауло Газзаніга. У підсумку матч завершився внічию 1:1, і кожна команда отримала по одному очку. І «Реал Сосьєдад», і «Жирона» продемонстрували стійкість і рішучість упродовж усієї гри, забезпечивши глядачам на стадіоні «Реале Арена» захопливий поєдинок. Цей результат матиме різні наслідки для обох команд у продовженні їхньої кампанії в Ла Лізі. «Реал Сосьєдад» буде розчарований тим, що втратив очки в домашньому матчі, а «Жирона» отримає впевненість від перемоги над складним суперником. Цей матч продемонстрував конкурентну природу Ла Ліги і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступної захопливої зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Сельта, Жирона — Гетафе.