Хетафе — Барселона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-14 00:45 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Барселона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Хетафе - Барселона - 0:0. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Барселона - 0:0. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Хетафе (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Stefan Mitrović (15), Мата (31), Аленья (38), Рафінья (38), Мата (57), Даміан Суарес (82), Лосано (84), Джене (90+1), Гаві (90+11), Порту (90+16)

Огляд матчу Гетафе — Барселона:

Захоплююча патова ситуація: Гетафе і Барселона зіграли в безгольову нічию в матчі Ла Ліги На стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» розгорнулася напружена боротьба: Гетафе і Барселона зійшлися в поєдинку Ла Ліги. Незважаючи на велику кількість подій і кілька карток, обидві команди так і не змогли забити, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. На початку матчу обидві команди проявили величезну енергію і рішучість, прагнучи завоювати всі три очки. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гетафе» С. Мітровіч, задавши тон фізичній боротьбі. На 31-й хвилині з поля був вилучений Х. Мата з «Гетафе», а на 38-й хвилині його приклад наслідували Рафінья з «Барселони» і К. Алена з «Гетафе», які отримали жовті картки. Однак ситуація змінилася на гірше для «Барселони», коли всього за чотири хвилини Рафінья отримав червону картку і залишився на полі вдесятьох. Свисток на перерву пролунав за рахунку 0:0, але хвилювання ще не закінчилися: у перерві обидві команди зробили заміни. У «Гетафе» замість С. Мітровіча вийшов Порту, а у «Барселони» — А. Крістенсен, який замінив А. Еззальцулі. На 57-й хвилині другу жовту картку отримав гравець «Гетафе» Х. Мата, який також залишився вдесятьох. Однак чисельна перевага не послабила бойовий дух «Гетафе», і вони зробили чергові заміни, щоб освіжити склад.

На 64-й хвилині Х. Латаса замінив Б. Майораля, а на 65-й хвилині К. Алена вийшов замість К. Лосано. Другої невдачі «Барселона» зазнала на 70-й хвилині, коли Хаві отримав червону картку, і на полі залишилося всього дев’ять гравців. Незважаючи на чисельну перевагу, «Гетафе» не міг вийти з глухого кута, а «Барселона» продовжувала мужньо битися, використовуючи свої обмежені ресурси. Коли час минав, обидві команди зробили додаткові заміни, намагаючись знайти переломний момент. На 76-й хвилині замість Л. Ямала у складі «Барселони» з’явився О. Ромеу, а на 79-й хвилині І. Гюндоган замінив Гаві. Остання заміна у складі «Барселони» відбулася на 79-й хвилині, коли Педрі замінив А. Фаті. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла, що призвело до шквалу жовтих карток. На 82-й хвилині був вилучений гравець «Гетафе» Д. Суарес, а на 84-й хвилині — К. Лосано. На 90-й хвилині також були вилучені гравці «Гетафе» Джене і «Барселони» Гаві. І, нарешті, у захопливій кульмінації, на останніх хвилинах гри жовту картку отримав гравець «Гетафе» Порту. Незважаючи на напружену боротьбу, ні «Гетафе», ні «Барселона» так і не змогли забити, і матч завершився безгольовою нічиєю. Цей результат може виявитися вирішальним у турнірній таблиці, і обидві команди прагнутимуть повернутися до перемог у найближчих матчах. Уболівальники, хоч і були розчаровані відсутністю голів, отримали задоволення від захопливого поєдинку, сповненого драматизмом і азартом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Хетафе, Барселона — Кадіс.