Кадіс — Алавес — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-14 22:36 14 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Алавес — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

14 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Кадис - Алавес - 1:0. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Алавес - 1:0. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Кадіс (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Феде Сан Еметеріо (7)

Предупредження: A. Седлар (48), R. Duarte (52), Луїс Ернандес (67), Собріно (75), Фалі (84)

Огляд матчу Кадіс — Алавес:

Кадіс здобув перемогу над Алавесом із рахунком 1:0 у матчі Ла Ліги Кадіс приймав Алавес у захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья». Незважаючи на рівну гру, «Кадіс» вийшов переможцем, забивши гол у першому таймі з рахунком 1:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість і бажання домогтися позитивного результату. Уже на 7-й хвилині господарі поля, команда «Кадіс», домоглися успіху. Франсіско Сан Еметеріо, який перебуває у відмінній формі, забив гол, забезпечивши Кадісу перевагу. У першому таймі обидві команди боролися за те, щоб зрівняти рахунок або збільшити свою перевагу. Однак надійна оборона обох команд не дозволила забити жодного гола. Рахунок у перерві став 1:0 на користь «Кадіса». Після перерви «Алавес» розпочав активну боротьбу, намагаючись зрівняти рахунок. Алавес проявив неабияку стійкість і рішучість, але їхніх зусиль виявилося недостатньо, щоб прорвати оборону «Кадіса». Господарі поля також впевнено оборонялися, не даючи «Алавесу» можливості забити гол. Другий тайм ознаменувався низкою жовтих карток і замін у складі обох команд. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Алавеса» Алескандер Седлар, а на 52-й хвилині ще одну — Рубен Дуарте. На 57-й, 64-й і 85-й хвилинах «Алавес» зробив кілька замін, намагаючись змінити хід гри. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Кадіс» продовжував наполегливо оборонятися.

На 65-й, 71-й, 87-й і 88-й хвилинах «Кадіс» також зробив заміни, прагнучи зберегти перевагу в один гол і домогтися перемоги. Під час гри на 65-й хвилині були замінені Лукас Пірес і Рубен Собріно, а на 71-й хвилині для посилення півзахисту в гру був введений Густаво Ескаланте, який прийняв тактичне рішення. Однак на 88-й хвилині Ескаланте отримав червону картку, залишивши «Кадіс» удесятьох на останні хвилини матчу. Незважаючи на чисельну перевагу, «Кадіс» зберіг рішучість і зумів утримати перевагу. «Кадіс» захищався дуже рішуче й організовано, не дозволивши «Алавесу» зрівняти рахунок. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Кадіса», що не може не тішити його вболівальників. Завдяки цій перемозі «Кадіс» піднявся в турнірній таблиці Ла Ліги, що підвищує його шанси на успішний сезон. З іншого боку, «Алавес» буде розчарований результатом, але може втішитися своєю енергійною грою. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, що зробило його захоплюючим для вболівальників. На стадіоні «Нуево Міранділья» був показаний захопливий футбол, що підкреслює конкурентну природу Ла Ліги. Надалі «Кадіс» прагнутиме розвинути цю перемогу і продовжити свою сильну форму, прагнучи посісти місце у верхній частині турнірної таблиці. Алавес, навпаки, сподівається відігратися і поліпшити свої результати в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Кадіс, Алавес — Севілья.