Мельде — Клаксвік — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-08-15 22:36 15 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Клаксвік (Фарери). ... Мельде — Клаксвік — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

15 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Клаксвік (Фарери).

Мельде - Клаксвик - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМельде - Клаксвик - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Мельде (Норвегія) — Клаксвік (Фарери) — 2:0 (1:0)
Голи: K. Eriksen (17), M. Linnes (112)

Попередження: L. Kassi (64), K. Eriksen (86), E. Knudtzon (101), Хайні Ватнсдал (103), E. Haugan (107)

Огляд матчу Мельде — Клаксвік:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні Aker Stadion, «Мольде» здобув перемогу над «КІ Клаксвік» із рахунком 2:0. Обидві команди продемонстрували неабияку майстерність та інтенсивність гри, розважаючи глядачів до фінального свистка. Перший тайм почався з бажання обох команд взяти гру під свій контроль. Мольде був близький до того, щоб відкрити рахунок на 8-й хвилині, коли М. Ейкрем переправив м’яч у сітку. Однак гол було скасовано через ознаку «поза грою». Проте «Мольде» не опустив руки і продовжив наступати, що принесло свої плоди на 17-й хвилині, коли К. Еріксен потужним ударом пробив повз воротаря «Клаксвіка» і вивів «Мольде» вперед. На початку другого тайму «Мольде» зробив заміну на 46-й хвилині, випустивши К. Кронберга замість П. Да Сілви. Ця заміна надала нових сил команді гостей, яка була сповнена рішучості відігратися. Однак їхні надії були підірвані, коли на 64-й хвилині один із гравців команди, Л. Кассі, отримав жовту картку. Тим часом «Мольде» прагнув збільшити свою перевагу і зміцнити контроль над грою. На 69-й хвилині була проведена перша заміна — В. Беріша замінив М. Ейкрема. Господарі поля продовжували домінувати в грі і створили кілька можливостей для збільшення своєї переваги. Ближче до кінця матчу обидві команди провели додаткові зміни у складах.

На 79-й хвилині замість М. Міккельсена вийшов Д. Павлович, а на 81-й хвилині замість М. Кааса у складі «Мольде» з’явився Е. Брейвік. Попри всі зусилля, «Клаксвіку» не вдалося прорвати оборону «Мольде». Однак на 86-й хвилині «Мольде» отримав жовту картку за фол К. Еріксена. Відчувши необхідність у свіжих силах, «Мольде» здійснив ще дві заміни на 91-й хвилині: М. Бйорнбак замінив А. Гагельскьяера, а М. Еллінгсен вийшов замість М. Гродема. Коли матч перейшов у додатковий час, обидві команди стали наполегливіше прагнути до перемоги. На 100-й хвилині «Мольде» ввів у гру О. Брінхільдсена замість Е. Кнудтзона, а «Клаксвік» провів четверту заміну, замінивши Л. Кассі на С. Гуссіаса. Гуссіаса. Напруга наростала з кожною хвилиною, внаслідок чого жовті картки отримали гравець «Мольде» Е. Кнудтзон на 101-й хвилині та гравець «Клаксвіка» Х. Ватнсдаль на 103-й хвилині. На 107-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Мольде» Е. Хауган. Коли матч підійшов до кульмінації, «Клаксвік» зробив останню заміну: на 111-й хвилині Х. Ватнсдаль замінив Й. Йоханнесена. Однак останнє слово в матчі залишилося за «Мольде». На 112-й хвилині М. Ліннес забив чудовий гол, забезпечивши перемогу «Мольде» з рахунком 2:0. Матч між «Мольде» і «КІ Клаксвік» продемонстрував якості обох команд і конкурентоспроможність Ліги чемпіонів УЄФА. Перемога «Мольде» ще більше зміцнила їхні позиції в турнірі, а «КІ Клаксвік» отримав цінні уроки для продовження свого європейського шляху.