ХІК — Карабах — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-17 21:02 17 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ХІК (Гельсінкі) і Карабах (Азербайджан). ... ХІК — Карабах — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

17 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ХІК (Гельсінкі) і Карабах (Азербайджан).

ХИК - Карабах - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаХИК - Карабах - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

ХІК (Гельсінкі) — Карабах (Азербайджан) — 1:2 (1:1)
Голи: Сантері Хостікка (10) — Торал Байрамов (45+3), Y. Benzia (56)

Попередження: K. Kouassivi-Benissan (14), K. Kouassivi-Benissan (16), T. Keskinen (45+6), Хетемай (75), Магомедалієв (83)

Огляд матчу ХІК — Карабах:

У матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Болт Арена» гельсінкський «ХІК» зустрівся з «Карабахом». У перерві рахунок був 1:1, але в підсумку «Карабаг» переміг із рахунком 1:2. Матч розпочався в напруженому темпі, і перший гол був забитий не відразу. Уже на 10-й хвилині С. Хостікка з Гельсінкського ХЕКа забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак перебіг матчу швидко змінився на користь «Карабага», коли гравець ХЕКа К. Куассіві-Беніссан отримав дві жовті картки впродовж шести хвилин, що призвело до червоної картки і залишило команду в меншості. Напруга продовжувала наростати, коли на 19-й хвилині жовту картку отримав і Т. Коркеакуннас. Незважаючи на чисельну перевагу, гельсінкський клуб тримався до 39-ї хвилини, коли була проведена перша заміна. М. Тенхо був замінений на А. Халме в спробі зміцнити оборону команди. Незадовго до свистка на перерву «Карабаху» було призначено пенальті, який успішно реалізував Т. Байрамов. Зрівнявши рахунок, «Карабаг» піднісся духом перед перервою. На цій же хвилині жовту картку отримав гравець ХЕКа Т. Кескінен. Другий тайм розпочався зі швидких замін.

У «ХейК Гельсінкі» замість М. Пелтоли вийшов Т. Олліла, у «Карабага» замість Б. Гусейнова з’явився Б. Мустафазада, а третю заміну здійснив С. Хостікка, замінивши А. Олусанья. На 56-й хвилині «Карабаг» вирвався вперед, коли Ю. Бензія забив гол, уперше в матчі вивівши свою команду вперед. ХЕК спробував переломити хід матчу двома замінами: на 62-й хвилині Г. Канеллопулос замінив П. Хетемая, а Б. Радулович — Х. Банде. На тій самій хвилині «Карабах» зробив другу заміну: Р. Кшикша замінив Жуніньо. На 75-й хвилині П. Хетемай отримав жовту картку, і обидві команди продовжили робити заміни, намагаючись домогтися бажаного результату. На 79-й хвилині замість Н. Ахундзаде у складі «Карабагу» з’явився Леандро Андраде, а на 83-й хвилині жовту картку отримав С. Махаммадалієв. На 86-й хвилині Т. Байрамов був замінений на М. Медведєва, а на 87-й хвилині Ю. Бензія був замінений на П. Андраде. Незважаючи на активні дії «ХЕК Гельсінкі», у підсумку перемогу здобув «Карабах» із рахунком 1:2. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність протягом усього матчу, що зробило його захоплюючим поєдинком у Лізі Європи УЄФА.