Мідтьюлланд — Омонія — 5:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-17 22:44 17 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Мідтьюлланд (Данія) і Омонія (Нікосія). ... Мідтьюлланд — Омонія — 5:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

17 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Мідтьюлланд (Данія) і Омонія (Нікосія).

Мидтьюлланд - Омония - 5:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМидтьюлланд - Омония - 5:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Мідтьюлланд (Данія) — Омонія (Нікосія) — 5:1 (3:1)
Голи: Чо Гуе-Сун (27), Франкуліно (43), Франкуліно (45+2), Франкуліно (64), A. Gigovic (80) — А. Какулліс (31)

Попередження: Метьюз (17), I. Kousoulos (25), Fouad Bachirou (25), Безус (34), A. Simsir (34), Крістоффер Олссон (52), K. Ансаріфард (76), Еміліано Мартінес (77), Неманья Мілетич (90+2).

Огляд матчу Мідтьюлланд — Омонія:

У захопливому матчі між командами «Мідтьюлланд» і «Омонія Нікосія» в рамках Ліги Європи УЄФА вболівальники змогли побачити майстерність, рішучість і кілька спірних моментів. Матч проходив на стадіоні MCH Arena і пройшов у напруженій атмосфері, оскільки обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу. Перший тайм почався зі шквалу карток: на 17-й хвилині А. Метьюс з команди Omonia Nicosia отримав жовту картку за грубе порушення правил. Лише за вісім хвилин було вилучено його партнера по команді І. Косулоса, а потім і Ф. Бачіру. Однак, що дивно, невдовзі після отримання жовтої картки Коусулоса було вилучено з поля. Мідт’юлланд скористався своєю чисельною перевагою, заробивши пенальті на 27-й хвилині. Чо Гуе-Сун вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, забезпечивши «Мідт’юлланду» заслужену перевагу. Однак «Омонія Нікосія» проявила стійкість і швидко зрівняла рахунок завдяки голу А. Какулліса на 31-й хвилині. На цьому хвилювання не закінчилися, обидві команди продовжували тиснути і створювати можливості. На 34-й хвилині жовті картки отримали гравці «Мідт’юлланда» А. Сімсір та «Омонії Нікосії» Р. Безус, що свідчить про напруженість матчу. Перед самою перервою гравець «Мідт’юлланда» Франкуліно двічі поспіль вразив ворота суперника на 43-й та 45-й хвилинах, забезпечивши «Мідт’юлланду» комфортну перевагу — 3:1. Починаючи з другого тайму, обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. У «Мідт’юлланда» замість С. Каби вийшов Чарльз, а в «Омонії Нікосії» замість К. Харалампуса з’явився Л. Лойзу. Ще дві заміни зробили Я. Лецьякс і Н. Мілетич.

Другий тайм почався так само, як і перший: на 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мідтьюлланда» К. Ольссон. Franculino продовжував вражати, забив свій хет-трик на 64-й хвилині, збільшивши відрив «Мідтьюлланда» до 4−1. Данці замінили Франкуліно і ввели в гру І. Фоссума, щоб підтримати атакувальний порив. На 70-й хвилині «Омонія Нікосія» спробувала відігратися: у гру вступили В. Семедо та В. Сіміч, але їхні зусилля були зустрінуті стійкістю «Мідт’іланду». На 74-й хвилині «Мідт’юлланд» зробив ще дві заміни, випустивши на поле Жуніньо і Е. Мартінеса, щоб зміцнити оборону. У заключній стадії матчу було показано більшу кількість карток, що відображало інтенсивність гри. На 76-й хвилині жовту картку отримав гравець команди «Омонія Нікосія» К. Ансаріфард, а за хвилину було вилучено гравця «Мідт’іланду» Е. Мартінеса. На 78-й хвилині «Мідт’юлланд» здійснив останню заміну, замінивши Чо Гуе-Суна на Жуніора Брумадо, а на 80-й хвилині А. Гігович вразив ворота суперника, оформивши впевнену перемогу з рахунком 5:1. Розчарування команди «Омонія Нікосія» стало очевидним, коли Н. Мілетич отримав жовту картку в останні хвилини матчу. Загалом це була впевнена гра «Мідт’іланду», який повною мірою скористався тим, що суперник на початку матчу залишився вдесятьох. Хоча «Омонія Нікосія» і продемонструвала неабияку стійкість, нездатність впоратися з постійними атаками «Мідт’їланду» в підсумку призвела до поразки. Що стосується «Мідт’юлланда», то його домінуюча гра, безсумнівно, зміцнить його впевненість у своїх силах перед майбутніми випробуваннями в Лізі Європи УЄФА. П’ять голів і чудова командна гра дали зрозуміти своїм суперникам, що в цьому змаганні з ними доведеться рахуватися.