ЛНЗ — Полісся — 1:2. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-18 19:01 18 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і ... ЛНЗ — Полісся — 1:2. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

18 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і Полісся (Україна).

ЛНЗ - Полесье - 1:2. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаЛНЗ - Полесье - 1:2. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

ЛНЗ (Черкаси) — Полісся (Україна) — 1:2 (0:0)
Голи: С. Shestakov (88) — Arielson (51), B. Кушніренко (84)

Попередження: V. Шаповал (12), O. Насонов (18), Пасіч (42), V. Шаповал (53)

Огляд матчу ЛНЗ — Полісся:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Черкаси-Арена», «ЛНЗ Черкаси» приймав «Полісся», в якому обидві команди вели запеклу боротьбу за перемогу. У перерві рахунок так і залишився безгольовим, а в основний час «Полісся» здобуло важку перемогу з рахунком 2:1. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди прагнули з перших хвилин встановити свою перевагу. Уже на 12-й хвилині гравець «Полісся» В. Шаповал отримав жовту картку, що від самого початку означало, що гра матиме фізичний характер. Незабаром до Шаповала в суддівському блокноті приєднався О. Насонов з ЛНЗ «Черкаси», який отримав жовту картку на 18-й хвилині. По ходу першого тайму напруга продовжувала наростати, і на 42-й хвилині жовту картку отримав гравець ЛНЗ «Черкаси» Г. Пасіч. За рахунку 0:0 у перерві обидві команди шукали шляхи виходу з глухого кута і переваги в рахунку. Другий тайм розпочався зі шквалу замін з обох сторін. На 46-й хвилині у складі «Полісся» з’явилися Б. Крушинський і П. Будківський, а у складі ЛНЗ «Черкаси» — М. Прядун і М. Нич. Ці зміни додали грі нових сил і створили передумови для насиченого подіями другого тайму. На 51-й хвилині Аріельсон із Полісся ефектним голом вивів свою команду вперед.

Проте вже за дві хвилини події у грі Шаповала змінилися в гірший бік: він отримав другу жовту картку, і «Полісся» залишилося вдесятьох. Обидві команди продовжили проводити заміни, намагаючись підтримати темп гри. На 56-й хвилині «Полісся» замінило Аріельсона на Б. Кушніренка, а в складі ЛНЗ «Черкаси» з’явився змінник О. Насонова — С. Шестаков. На 63-й хвилині ЛНЗ «Черкаси» здійснив ще дві заміни: Г. Пасіч і В. Бойко замінили І. Тищенка і С. Копила відповідно. Копила відповідно. Полісся наслідувало їхній приклад, ввівши замість А. Смолякова В. Танковського. Ближче до кульмінації матчу заміни продовжували впливати на хід гри. На 74-й хвилині у складі «Полісся» замість А. Гітченка з’явився С. Чоботенко, а на 77-й хвилині ЛНЗ «Черкаси» замінив В. Наумець на Д. Норенкова. За шість хвилин до кінця матчу «Полісся» збільшило свою перевагу за рахунок Б. Кушніренка, створивши сприятливі умови для перемоги. Однак черкаський «ЛНЗ» проявив рішучість і боротьбу, про що свідчить гол С. Шестакова на 88-й хвилині. Шестакова на 88-й хвилині, скоротивши в останні хвилини гри відставання до 2:1. Незважаючи на пізній ривок черкаського «ЛНЗ», «Полісся» втримало всі три очки, здобувши тріумфальну перемогу з рахунком 2:1. Матч продемонстрував інтенсивність і конкурентоспроможність Прем’єр-ліги, обидві команди проявили майстерність, цілеспрямованість і жагу до успіху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Металіст 1925, Олександрія — Полісся.