Валенсія — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 00:37 18 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

18 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Валенсия - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Валенсія (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Pepelu (74)

Огляд матчу Валенсія — Лас-Пальмас:

«Валенсія» здобула перемогу над «Лас-Пальмасом» у напруженому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Месталья». Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність протягом усієї гри, і це був напружений поєдинок, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. Початок матчу був дуже напруженим, і «Валенсія», і «Лас-Пальмас» прагнули взяти гру під свій контроль. Однак, попри всі зусилля, перший тайм закінчився з рахунком 0:0. Обидві команди створили кілька перспективних моментів, але так і не змогли влучити у площину воріт. На початку другого тайму «Лас-Пальмас» вирішив здригнутися і зробив першу заміну на 46-й хвилині. А. Лемос замінив Ж. Араужо, що додало команді нових сил. На 56-й хвилині «Валенсія» теж зробила заміну: А. Альмейда був замінений на А. Альмейда був замінений на Х. Герру, намагаючись вирватися вперед. Лише на 64-й хвилині матчу глухий кут було остаточно перервано. Лас-Пальмас" ввів у гру замість Пехіно Муніра Ель-Хаддаді, сподіваючись струснути атакувальні можливості. Однак на 74-й хвилині «Валенсія» скористалася цією заміною, призначивши пенальті.

Пепелу впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, забезпечивши «Валенсії» заслужену перевагу. Обидві команди провели чергові заміни, прагнучи домогтися результату. На 70-й хвилині «Валенсія» ввела в гру Д. Лопеса і П. Гозальбеса, а «Лас-Пальмас» — Кіріана і М. Кардону. Цікавий поворот у грі стався на 82-й хвилині, коли «Валенсія» зробила ще дві заміни. На полі з’явилися Х. Дуро та Ф. Перес, які замінили Х. Гонсалеса та Д. Фульк’є відповідно. Незважаючи на те, що наприкінці зустрічі «Лас-Пальмас» створив кілька моментів, прагнучи зрівняти рахунок, добре організована оборона «Валенсії» вистояла і забезпечила перемогу. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Валенсії», і ця перемога стала важливою для «Валенсії» в боротьбі за очки у висококонкурентній Ла Лізі. Це був напружений матч, у якому проявилися цілеспрямованість і талант обох команд. Гравці продемонстрували свою універсальність і здатність до адаптації, зробивши стратегічні заміни, які зіграли вирішальну роль у підсумковому результаті. На «Естадіо де Месталья» панувала напружена атмосфера, пристрасні вболівальники підтримували свої команди протягом усього матчу. Цей захопливий поєдинок, безсумнівно, залишиться в пам’яті як свідчення азарту і непередбачуваності Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Осасуна, Лас-Пальмас — Реал С-дад.