Юрій Калитвинцев: «Ми грали за рахунком і найголовніше є — це результат»

2023-08-19 13:12 Головний тренер житомирського «Полісся» Юрій Калитвинцев прокоментував перемогу над ЛНЗ (2:1) у матчі 4-го туру чемпіонату ... Юрій Калитвинцев: «Ми грали за рахунком і найголовніше є — це результат»

Головний тренер житомирського «Полісся» Юрій Калитвинцев прокоментував перемогу над ЛНЗ (2:1) у матчі 4-го туру чемпіонату України.

Юрій Калитвинцев. Фото: polissyafc.com

«Гра складалася з двох частин. Перший тайм — це одна гра, другий — зовсім інша. У першому таймі відзначу якісний контроль м’яча з нашого боку. І мені перша половина сподобалася. Виходячи на другий тайм, у нас був такий самий план — контроль м’яча. Ми розуміли, що досить спекотно на вулиці, важко і одній, і іншій команді. Але, звісно, після вилучення трохи перебудувалися. Ми грали за рахунком і найголовніше є — це рахунок, результат.

Загальне враження від гри — у першому таймі сподобалося, у другому таймі було мало футболу, було багато боротьби. Ми перебудовували нашу гру ще в перерві, вийшли гравці більше орієнтовані на оборону, які можуть дисципліновано зіграти, це Кушніренко, згодом Огіря, Будковський, який може відпрацювати і зачепитися за м’яч. Ми очікували, що можливе вилучення тому радикально і не перебудовували гру. Що сталося, те сталося», — сказав Калитвинцев.