Металіст 1925 — Минай — 1:0. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 18:57 19 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Минай — 1:0. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Минай.

Металлист 1925 - Минай - 1:0. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Минай - 1:0. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Минай (Минай) — 1:0 (0:0)
Голи: В. Дмитренко (71)

Предупредження: A. Ткачук (64), Жичиков (74), O. Вишневський (75)

Огляд матчу Металіст 1925 — Минай:

У напруженому футбольному матчі на стадіоні «Лівий берег» харківський «Металіст 1925» зустрічався з «Минаєм» у рамках Прем’єр-ліги. У перерві між таймами рахунок був рівним — 0:0, що свідчило про суперництво обох команд. Гравці повернулися на поле з новими силами, бажаючи вийти з глухого кута і забити гол. По ходу матчу обидві команди мужньо билися, демонструючи свою майстерність в обороні і не допускаючи проривів. Однак на 14-й хвилині «Минай» зробив першу заміну в матчі. С. Панасенка було замінено на В. Одарюка, що свідчить про тактичні рішення тренерського штабу «Миная». На 64-й хвилині жовту картку отримав гравець харківського «Металіста 1925» А. Ткачук, і матч став проходити в більш напружених моментах. Фізична складова гри призвела до того, що суддя став застосовувати заходи до Ткачука, намагаючись зберегти порядок на полі. Нарешті, на 71-й хвилині глухий кут був перерваний, коли гравець «Металіста» В. Дмитренко переправив м’яч у сітку воріт.

Цей гол привів у шаленство глядачів, і футболісти стали святкувати завойовану з такими труднощами перевагу. Удар Дмитренка став вирішальним у матчі, забезпечивши харківському «Металісту 1925» таку необхідну перевагу. На 74-й хвилині, коли напруга в матчі наростала, гравець «Металіста» М. Жичиков отримав жовту картку, поповнивши список попереджень, винесених арбітром. За хвилину жовту картку отримав і гравець «Миная» О. Вишневський, що свідчить про зростання фізичної напруги на полі. Незважаючи на всі зусилля, «Минай» так і не зміг вирвати перемогу в останні хвилини матчу. Фінальний свисток підтвердив перемогу харківського «Металіста 1925» з рахунком 1:0. Господарі поля святкували перемогу, а «Минай» розмірковував про втрачену можливість заробити очки. Ця захоплива зустріч продемонструвала дух суперництва та майстерність обох команд, створивши на стадіоні «Лівій берег» напружену атмосферу. У підсумку переможцем вийшов харківський «Металіст 1925», а «Минай» провів запеклу боротьбу, залишивши глядачів в очікуванні нових захопливих футбольних подій у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Металіст 1925, Минай — Зоря.