Вулверхемптон — Брайтон — 1:4. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 19:03 19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Брайтон — 1:4. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Брайтон (Англія).

Вулверхэмптон - Брайтон - 1:4. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Брайтон - 1:4. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Брайтон (Англія) — 1:4 (0:1)
Голи: Хван Хі-Чан (61) — К. Мітома (15), Еступіньян (46), Марч (51), Марч (55)

Попередження: Гросс (8), Доусон (17), Мілнер (18), Дж. Енсісо (19), Еступіньян (60), Хван Хі-Чан (63), Жоао Педро (64), Матеус Нуньєс (77), М. Кілман (88), Матеус Нуньєс (90+5), Адам Вебстер (90+5)

Огляд матчу Вулверхемптон — Брайтон:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Молінекс» «Вулверхемптон Вондерерс» зустрівся з «Брайтон енд Хоув Альбіон» із рахунком 4:1. Матч був наповнений напруженими моментами, голами та інцидентами, що заслуговують на увагу, які тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Якщо в перерві рахунок був 0:1 на користь «Брайтона», то в другому таймі «чайки» збільшили свою перевагу і здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1. Початок матчу був відзначений тактичною майстерністю та рішучістю обох команд. Проте вже на 15-й хвилині «Брайтон» забив перший м’яч у ворота суперника, і К. Мітома забезпечив своїй команді ранню перевагу. У першій половині гри «вовки» насилу знайшли відповідь, зіткнувшись із надійним захистом «Брайтона», який зривав їхні атаки. У результаті розчарування «вовків» на 17-й хвилині К. Доусон отримав жовту картку. Брайтонець Дж. Мілнер пішов за його прикладом і вже за хвилину був вилучений з поля. Чайки" продовжували домінувати, і на 19-й хвилині Х. Енсісо також отримав жовту картку. Починаючи з другого тайму, «Брайтон» не гаяв часу і збільшив свою перевагу. На 46-й хвилині П. Еступінан забив гол, збільшивши перевагу «чайок» до 2:0. Вовки виглядали приголомшеними і ніяк не могли знайти ритм гри. Невдача продовжилася, коли С. Марч забив два швидкі голи на 51-й і 55-й хвилинах, забезпечивши «Брайтону» неприступну перевагу 4:0. На 55-й хвилині «вовки» вирішили провести деякі зміни, сподіваючись врятувати хоч щось у цьому матчі. Ф. Сілва та Жоао Гомеш були замінені на Хван Хі Чана та П. Сарабію відповідно.

Однак «Брайтон» продовжував контролювати гру, демонструючи свою перевагу. На 61-й хвилині «вовкам» нарешті вдалося відігратися — Хван Хі Чан забив гол, подарувавши господарям поля проблиск надії. Однак розчарування зросло, коли всього за дві хвилини Хван Хі Чан отримав жовту картку. На 64-й хвилині Жоао Педро з «Брайтона» також опинився на лавці запасних. Обидві команди зробили додаткові заміни, намагаючись змінити динаміку гри. На 67-й хвилині «Брайтон» замінив Х. Енсісо на Е. Фергюсона, а на 71-й хвилині «Вулвз» випустив Тоті замість К. Доусона. Накал гри продовжував наростати, і на 77-й хвилині жовту картку отримав Матеус Нунес. На 81-й хвилині Брайтон зробив ще дві заміни, замінивши П. Гросса і К. Мітома на М. Дахуда і А. Лаллану відповідно. Вовки спробували переломити хід матчу, зробивши четверту заміну: на 87-й хвилині Р. Аїт Нурі замінив Х. Буено. У заключній стадії матчу спалахнула напруга: М. Кілман і Матеус Нунес отримали жовті картки на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. На 90-й хвилині Матеус Нуньєс був вилучений з поля вдесятьох, а брайтонець А. Вебстер в останні хвилини матчу опинився на лавці запасних, завершивши серію жовтих карток, отриманих за весь матч. Після фінального свистка «Брайтон» здобув переконливу перемогу над «Вулвергемптон Вондерерс» із рахунком 4:1. Матч продемонстрував перевагу «Брайтона», який використовував усі переваги своєї атаки. Своєю чергою, «Вулвз» не змогли протистояти супернику і зазнали повної поразки на своєму полі. Цей результат, безсумнівно, послужить тривожним сигналом для «Вулвз», яким необхідно перебудуватися і переглянути свою подальшу стратегію в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Вулверхемптон, Брайтон — Вест Гем.