Рух — Колос — 1:1. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 20:56 19 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Колос — 1:1. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Колос (Ковалівка).

Рух - Колос - 1:1. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Колос - 1:1. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

Рух (Львів) — Колос (Ковалівка) — 1:1 (0:1)
Голи: Слюбік (56) — Цуріков (34)

Предупредження: V. Бондаренко (59), M. Burda (64), Едсон Фернандо (67), Сапуга (85), Богданов (86), Рунич (90+2)

Огляд матчу Рух — Колос:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Рух Винники» та «Колос Ковалівка» на стадіоні «Арена Львів» завершився внічию 1:1. У першому таймі «Колос Ковалівка» вийшов уперед на 34-й хвилині завдяки ефектному голу А. Цурікова. Однак «Рух Винники» не здавався і продовжував боротися за нічию. На початку другого тайму «Рух Винники» здійснив першу заміну, замінивши О. Притулу на Таллеса, щоб посилити атаку. У складі «Колоса Ковалівки» також відбулася заміна: С. Болбат був замінений на С. Мякушка. На 56-й хвилині «Рух Винники» все-таки домоглися свого, зрівнявши рахунок у матчі завдяки голу Б. Слюбика. На 59-й хвилині В. Бондаренко з команди «Колос Ковалівка» отримав жовту картку, що підкреслює фізичну складову матчу. Рух Винний продовжив проводити тактичні заміни, замінивши на 62-й хвилині І. Квасницю на А. Плюмена. Плюмена. На 67-й хвилині «Колос Ковалівка» відповів двома швидкими замінами — Д. Безбородько на А. Салабая та О. Демченка на О. Ільїна.

На тій же 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Руху Винного» Едсон Фернандо, що посилило напругу на полі. Загострення матчу призвело до того, що «Рух Винники» зробив третю заміну, замінивши на 76-й хвилині Едсона Фернандо на Д. Слюсаря. Слюсаря. Ближче до кінця гри «Рух Винники» зробив четверту заміну, ввівши на 79-й хвилині В. Соломона-Отабора замість В. Рунича. Несподіваний поворот у матчі стався на 83-й хвилині, коли «Колос Ковалівка» зіткнувся з невдачею — червону картку отримав М. Золотов, внаслідок чого команда залишилася без одного гравця. З плином часу суддя став давати нові картки: на 85-й хвилині жовту картку отримав М. Сапуга з «Руху Винного», а на 86-й хвилині — А. Богданов з «Колоса Ковалівки». Останню жовту картку в матчі отримав В. Рунич із команди «Рух Винники» на 90-й хвилині, що свідчить про напругу, яка зберігалася до останніх хвилин. У підсумку жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч завершився внічию 1:1. І «Рух Винники», і «Колос Ковалівка» продемонстрували свою майстерність і стійкість, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників, які зібралися на «Арені Львів».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рух — Дніпро-1, Колос — Шахтар.