Емполі — Верона — 0:1. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 21:34 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Верона — 0:1. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Верона (Італія).

Эмполи - Верона - 0:1. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Верона - 0:1. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Емполі (Італія) — Верона (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Бонаццолі (75)

Предупредження: Дуда (44), Джанджакомо Маньяні (59), Л. Какаче (66), Альберто Грассі (68)

Огляд матчу Емполі — Верона:

У захопливому матчі Серії А на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена» «Емполі» зустрівся з «Вероною». Вболівальники перебували на межі своїх можливостей, адже обидві команди вели запеклу боротьбу за перемогу. У першому таймі обидві команди створили безліч моментів, але не змогли їх реалізувати. Гравці демонстрували високу майстерність і рішучість, але воротарі залишалися непереможними, зберігаючи рівний рахунок. Коли гравці вирушили в роздягальні, стало зрозуміло, що другий тайм обіцяє бути захопливим. Другий тайм розпочався з тією ж інтенсивністю, що й перший. Гра проходила у швидкому темпі, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. Однак саме жовті картки стали предметом обговорення в цей період матчу. На 44-й хвилині жовту картку отримав гравець «Верони» О. Дуда, а на 59-й хвилині — Г. Маньяні. Своєю чергою, гравці «Емполі» Л. Какаче та А. Грассі швидко отримали жовті картки на 66-й та 68-й хвилинах відповідно. Гра продовжувала залишатися боротьбою за домінування в півзахисті, обидві команди не могли зламати оборону одна одної. Щоб змінити хід матчу, тренери вирішили провести заміни.

На 69-й хвилині «Верона» зробила потрійну заміну, випустивши на поле Ж. Мбулу, К. Нгонге і М. Фолоруншо, які замінили М. Джуріча, Ф. Бонаццолі і Р. Сапонару. У відповідь «Емполі» зробив подвійну заміну. На 70-й хвилині М. Канчельєрі вийшов замість С. Шпенді, а Ф. Капуто — замість Р. Пікколі. Лише за п’ять хвилин «Верона» зуміла вийти з глухого кута. На 75-й хвилині Ф. Бонаццолі добив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді надважливу перевагу. «Емполі» спробував відігратися, пішов уперед і створив кілька моментів. Але їхні спроби були припинені надійною обороною «Верони» і відмінною воротарською майстерністю її голкіпера. У міру того як час минав, обидві команди зробили чергові заміни, щоб зміцнити свої позиції. На 78-й і 86-й хвилинах замість Л. Какачі, А. Грассі та Е. Еконга у складі «Емполі» з’явилися Г. Пеццелла, Л. Хендерсон і Е. Г’язі, а на 89-й хвилині Б. Аміоне і Дж. Дойг замінили О. Дуду і Дж. Д. Кабаля. Попри всі зусилля «Емполі» зрівняти рахунок, «Верона» втримала свою перевагу і здобула важку перемогу. Остаточний рахунок матчу залишився 0:1 на користь «Верони», на їхню радість. Захопливий поєдинок між «Емполі» та «Вероною» продемонстрував усе найкраще, що є у футболі Серії А. Матч був наповнений азартом, майстерністю та напругою. Обидві команди мужньо билися, але в підсумку перемога залишилася за «Вероною», а «Емполі» довелося перебудовуватися й осмислювати свій виступ.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Емполі, Верона — Рома.