Фрозіноне — Наполі — 1:3. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 21:35 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Наполі — 1:3. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Наполі (Неаполь).

Фрозиноне - Наполи - 1:3. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Наполи - 1:3. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Фрозіноне (Італія) — Наполі (Неаполь) — 1:3 (1:2)
Голи: А. Харруї (7) — Маттео Політано (24), Осімхен (42), Осімхен (79)

Попередження: A. Oyono (12), Лоботка (13), Єнс Кажюст (27), М. Олівера (39), L. Mazzitelli (45+5), F. Gelli (83)

Огляд матчу Фрозіноне — Наполі:

У захопливому матчі Серії А між командами «Фрозіноне» та «Наполі» на стадіоні «Беніто Стірпе» перемогу з рахунком 3:1 здобули гості. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Наполі», але в другому таймі вони оформили перемогу пізнім голом. На початку матчу обидві команди продемонстрували своє прагнення до перемоги. Фрозіноне отримав нагоду повести в рахунку, коли на 7-й хвилині було призначено пенальті. А. Харруї, вийшовши вперед, спокійно реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. Однак радість була недовгою: вже за п’ять хвилин А. Ойоно, гравець «Фрозіноне», отримав жовту картку за грубе порушення правил. «Наполі» швидко відреагував, і вже на 13-й хвилині С. Лоботка отримав жовту картку. Лоботка отримав жовту картку за грубий фол. Після цього гості взяли гру під свій контроль, і на 24-й хвилині М. Політано зрівняв рахунок. На 27-й хвилині жовтою карткою був покараний гравець «Наполі» Х. Кахусте. На 36-й хвилині «Наполі», забивши гол Г. Распадорі, здавалося, вирвався вперед, але гол було скасовано через офсайд. Однак перед самою перервою В. Осімхен переправив м’яч у сітку воріт «Наполі» — 2:1. На останніх хвилинах першого тайму жовту картку отримав гравець «Фрозіноне» Л. Маццителлі. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади.

У «Наполі» замість Ж. Кахусте вийшов Ф. Ангісса, а у «Фрозіноне» замість Г. Квернадзе і Г. Борреллі з’явилися Г. Касо і М. Куні відповідно. «Наполі» продовжував домінувати у грі, і на 79-й хвилині В. Осімхен забив свій другий гол у матчі, збільшивши розрив між командами. Після цього гості зробили ще одну заміну — замість гравця, який забив гол, вийшов Г. Сімеоне. Розчарування «Фрозіноне» стало очевидним, коли на 83-й хвилині жовту картку отримав Ф. Джеллі. Намагаючись врятувати становище в матчі, «Фрозіноне» зробив останню заміну: на 86-й хвилині замість А. Харруї вийшов Е. Барренечеа. На останніх хвилинах зустрічі жовту картку отримав і гравець «Наполі» Р. Гарсія, що посилило напругу на полі. Обидві команди провели останні заміни: Л. Остігард замінив С. Лоботку у складі «Наполі», а М. Брешіаніні — Л. Маццителлі у складі «Фрозіноне». У підсумку матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Наполі», який протягом усієї гри демонстрував свою перевагу. Перемога дозволила «Наполі» піднятися на вищу позицію в турнірній таблиці Серії А, а «Фрозіноне» залишився розмірковувати про втрачені можливості. Матч «Фрозіноне» — «Наполі» на стадіоні «Беніто Стірпе» запам’ятається як напружена гра, сповнена голами, картками та замінами. У ній проявилися азарт і суперництво, що стали синонімом матчів Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Аталанта, Наполі — Сассуоло.