Ерік тен Хаг прокоментував поразку від «Тоттенгема»

2023-08-21 10:24 Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував підсумки матчу 2-го туру англійської прем’єр-ліги проти «Тоттенгема». ... Ерік тен Хаг прокоментував поразку від «Тоттенгема»

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував підсумки матчу 2-го туру англійської прем’єр-ліги проти «Тоттенгема».

Ерік тен Хаг, Getty Images

«Ми створювали моменти, перший тайм був повністю нашим, треба забивати. Наша команда створила моменти, але не змогла їх реалізувати. Крім того, ми заслуговували на пенальті. Ми його не отримали, тож треба змиритися з цим. Такою є гра. Це був не наш день.

Думаю, ми створили більше моментів, дуже чудових моментів. Ми чудово пресингували та тримали м’яч. Володіли м’ячем, створили кілька розкішних моментів, але не забили. Другий тайм ми почали не найкращим чином. Однак ми не розвалилися. Ми відбивалися», — наводить слова спеціаліста BBC Sport.

Кращий коментар

auto-shura2
Шура - Опытный писатель
21.08.2023 11:14
Мы создавали моменты, первый тайм был полностью нашим, надо забивать. Наша команда создала моменты, но не смогла их реализовать. Кроме того, мы заслуживали пенальти. Мы его не получили, поэтому надо смириться с этим. Такова игра. Это был не наш день. Думаю, мы создали больше моментов, очень замечательных моментов. Мы прекрасно прессинговали и держали мяч. Владели мячом, создали несколько роскошных моментов, но не забили. (С) Як це нагадує наші пресухи. Цікаво, хто у кого копіює текст?