Ерік тен Хаг прокоментував поразку від «Тоттенгема»

2023-08-21 10:24 Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував підсумки матчу 2-го туру англійської прем’єр-ліги проти «Тоттенгема». ... Ерік тен Хаг прокоментував поразку від «Тоттенгема»

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував підсумки матчу 2-го туру англійської прем’єр-ліги проти «Тоттенгема».

Ерік тен Хаг, Getty Images

«Ми створювали моменти, перший тайм був повністю нашим, треба забивати. Наша команда створила моменти, але не змогла їх реалізувати. Крім того, ми заслуговували на пенальті. Ми його не отримали, тож треба змиритися з цим. Такою є гра. Це був не наш день.

Думаю, ми створили більше моментів, дуже чудових моментів. Ми чудово пресингували та тримали м’яч. Володіли м’ячем, створили кілька розкішних моментів, але не забили. Другий тайм ми почали не найкращим чином. Однак ми не розвалилися. Ми відбивалися», — наводить слова спеціаліста BBC Sport.

21.08.2023, 10:24