Жирона — Хетафе — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 22:08 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Хетафе — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Жирона - Хетафе - 3:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Хетафе - 3:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Жирона (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 3:0 (1:0)
Голи: Еррера (12), Стуані (56), Стуані (65)

Попередження: J. Латаса (7), Майораль (28), Stefan Mitrović (29), J. Бордалас Хіменес (30), Пауло Газзаніга (45+3), Джене (50), Іван Мартін (62), Дуарте (90+3)

Огляд матчу Жирона — Гетафе:

«Жирона» здобула домінуючу перемогу над «Гетафе» в матчі Ла Ліги У захопливому поєдинку Ла Ліги «Жирона» здобула домінуючу перемогу над «Гетафе» на «Естаді Муніципаль де Монтіліві». З рахунком 1:0 у перерві та 3:0 в основний час «Жирона» продемонструвала свою майстерність на полі та змусила суперника боротися за перемогу. На початку гри обидві команди продемонстрували жагу до перемоги. Проте вже на 7-й хвилині після отримання жовтої картки до суддівського блокнота потрапив гравець «Гетафе» Х. Латаса. Раннє вилучення задало тон фізично напруженому матчу. На 12-й хвилині «Жирона» завдала першого удару по воротах Й. Еррери. Команда захопила ініціативу і стала тиснути на суперника, залишивши «Гетафе» в пошуках рівного рахунку. На 28-й хвилині «Гетафе» отримав жовту картку Б. Майораль, що ще більше ускладнило його спроби повернути контроль над грою. Розчарування команди продовжилося, коли С. Мітровіч і Х. Бордалас Хіменес також швидко отримали жовті картки, причому на 29-й і 30-й хвилинах їхні прізвища були занесені до суддівської книги. Перед самою перервою до числа гравців, які отримали жовті картки, приєднався гравець «Жирони» П. Газзаніга, підтримуючи агресивний характер матчу. Протягом усього першого тайму обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу в рахунку, що призвело до великої кількості фізичних зіткнень. На початку другого тайму на 50-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гетафе» Джене. Однак «Жирона» продовжувала домінувати в матчі. На 56-й хвилині К. Стуані чудовим голом збільшив перевагу команди, чим привів у захват уболівальників. На 59-й хвилині «Гетафе» спробував переломити хід матчу, зробивши дві заміни.

С. Мітровіч вийшов замість Порту, а Б. Майораль був замінений на К. Лосано. Лосано. Однак інтенсивність гри «Жирони» не слабшала. На 62-й хвилині І. Мартін отримав жовту картку, продемонструвавши наполегливість і суперництво, що проявлялися протягом усього матчу. На 65-й хвилині К. Стуані вкотре продемонстрував свою точність і майстерність, опинившись у воротах «Жирони». Залишившись у меншості, «Гетафе» був приголомшений і шукав відповіді на запитання. Обидві команди провели чергові заміни, щоб влити свіжі сили у свої склади. На 66-й хвилині замість С. Гарсії у складі «Гетафе» з’явився К. Алена, а на 71-й хвилині замість К. Стуані у складі «Жирони» з’явився А. Довбик. «Жирона» продовжила демонструвати свою глибину, зробивши ще дві заміни на 72-й та 84-й хвилинах. Савіо замінив Валері, а І. Мартін вийшов замість П. Торре. Ці заміни дозволили «Жироні» зберегти інтенсивність гри та не зупинятися на досягнутому. Незважаючи на наростаючий тиск, «Гетафе» не зміг забити жодного гола, і на останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни. У «Гетафе» на 88-й хвилині замість Г. Рівери вийшов Д. Суарес, а у «Жирони» на 90-й хвилині замість Бернардо з’явився А. Мартінес. Крім того, Й. Еррера був замінений на С. Клуа Ойя. Фінальний свисток пролунав так, що «Жирона» здобула впевнену перемогу. Цей матч став свідченням сильної гри «Жирони» та її здатності зберігати високий рівень гри. З іншого боку, «Гетафе» не зміг реалізувати свої моменти і буде прагнути відігратися після цієї поразки. Своєю впевненою грою «Жирона» довела, що з нею необхідно рахуватися в Ла Лізі. Вболівальники залишали стадіон у стані ейфорії, з нетерпінням чекаючи майбутніх битв команди, яка продовжує набирати обертів у чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Жирона, Хетафе — Алавес.