Торіно — Кальярі — 0:0. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-21 21:32 21 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Кальярі — 0:0. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

21 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Кальярі (Італія).

Торино - Кальяри - 0:0. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Кальяри - 0:0. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Торіно (Турин) — Кальярі (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Алессандро Буонджорно (36), L. Pavoletti (90+5)

Огляд матчу Торіно — Кальярі:

У довгоочікуваному матчі Серії А на стадіоні «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» зійшлися «Торіно» і «Кальярі». Обидві команди прагнули здобути перемогу і взяти три очки, але в підсумку матч завершився безгольовою нічиєю. Незважаючи на відсутність голів, гра не обійшлася без драматизму та екшену. У першому таймі обом командам ніяк не вдавалося вийти з рівного становища. У «Торіно» був шанс вийти вперед на 36-й хвилині, коли А. Буонджорно отримав жовту картку, що додало матчу додаткової гостроти. Однак до свистка на перерву жодна з команд не змогла забити жодного м’яча. Після перерви обидва менеджери вирішили здригнутися, зробивши ранні заміни. У «Торіно» на 46-й хвилині замість Н. Радоньїча вийшов Ю. Карамох, а у «Кальярі» на тій же хвилині Е. Гольданіга замінив А. Ді Пардо. Ці заміни привнесли в гру нові сили, але глухий кут так і не був перерваний. Ближче до першої години гри «Кальярі» зробив другу і третю заміни поспіль. На 61-й хвилині Дж. Орістаніо замінив Дж. Янкто, а потім З. Лувумбо вийшов замість Е. Шомуродова.

Торіно відповів своїми замінами: на 68-й хвилині Н. Влашич і П. Пеллегрі замінили С. Річчі та К. Лінетті відповідно. У завершальній стадії гри обидві команди продовжували шукати переломний момент. На 71-й хвилині «Кальярі» зробив четверту заміну: Н. Нандес поступився місцем Л. Паволетті. На 75-й хвилині «Торіно» зробив четверту заміну, замінивши Р. Родрігеса на Д. Зиму. Коли час підійшов до 90-ї хвилини, обидві команди зробили останні заміни. У «Торіно» на 87-й хвилині замість С. Верді вийшов А. Санабрія, а у «Кальярі» на тій же хвилині А. Оберт замінив А. Дейолу. Однак ці заміни не призвели до зміни рахунку, а наприкінці матчу на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» Л. Паволетті, що додало розчарувань у цікаву та напружену гру. Попри те, що обидві команди були розчаровані тим, що не змогли забити переможний гол, слід віддати належне їхній оборонній стійкості. Незважаючи на те, що матч між «Торіно» і «Кальярі» завершився безгольовою нічиєю, це була інтригуюча зустріч, яка продемонструвала якість і рішучість гравців. У майбутніх матчах обидві команди, безсумнівно, будуть прагнути поліпшити свої атакувальні якості, щоб набрати важливі очки і піднятися вгору по турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Торіно, Кальярі — Інтер.