Болонья — Мілан — 0:2. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-21 23:42 21 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Мілан — 0:2. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

21 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Мілан (Італія).

Болонья - Милан - 0:2. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Милан - 0:2. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Болонья (Італія) — Мілан (Італія) — 0:2 (0:2)
Голи: Жиру (11), Пулішич (21)

Попередження: Ебішер (30), Ернандес (51), Крунич (76), Джошуа Зіркзі (77)

Огляд матчу Болонья — Мілан:

«Мілан» здобув перемогу над «Болоньєю» в захопливому матчі Серії А на легендарному стадіоні «Ренато Далл’Ара». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «Болоньї», причому обидва голи були забиті в першому таймі. На 11-й хвилині нападник «Мілана» Олів’є Жиру вразив ворота суперника, забезпечивши команді першу перевагу. Француз продемонстрував свої видатні бомбардирські здібності, показавши, чому він вважається одним із найкращих нападників ліги. На 21-й хвилині «Мілан» подвоїв свою перевагу. Цього разу відзначився Крістіан Пулішич, який не залишив воротареві «Болоньї» жодного шансу. У першому таймі «Болонья» не могла знайти свій ритм гри та припускалася помилок в обороні, що дало змогу «Мілану» використати всі свої можливості. Незважаючи на кілька непоганих спроб, «Болонья» не змогла реалізувати жодного зі своїх моментів і пішла на перерву з рахунком 0:2. У другому таймі «Болонья» вийшла на поле більш рішучою, проявивши більшу стійкість і завзятість. На 30-й хвилині маестро півзахисту Мішель Ебішер отримав жовту картку за грубий фол, що ще більше знизило шанси «Болоньї» на успіх. Намагаючись посилити атакувальні дії, «Болонья» зробила першу заміну на 46-й хвилині, замінивши Ріккардо Орсоліні на Ніколу Моро. На 51-й хвилині лівий захисник Тео Ернандес отримав жовту картку, поповнивши список дисциплінарних порушень у матчі.

На 72-й хвилині «Болонья» зробила другу заміну, замінивши Ніколаса Домінгеса на Омара Ель-Аззузі. Ця заміна була спрямована на посилення півзахисту, але не принесла відчутних результатів. На 73-й хвилині «Мілан» також здійснив низку замін: Олів’є Жиру вийшов замість Натаніеля Окафора, Рубен Лофтус-Чик замінив Томмазо Побєгу, а Давіде Калабрія був замінений на П’єра Калулу. У спробі зберегти перевагу в два м’ячі «Мілан» зробив четверту заміну на 74-й хвилині, замінивши Пулісіча на Самуеля Чуквуезе. Однак в останні хвилини матчу жодна з команд не змогла збільшити рахунок, а інтенсивність гри призвела до шквалу жовтих карток на адресу обох команд. Раде Крунич із «Мілана» та Джошуа Зіркзее з «Болоньї» отримали вилучення на 76-й і 77-й хвилинах відповідно. На 87-й хвилині «Болонья» зробила дві останні заміни: Стефано ван Хойдонк вийшов замість Зіркзеє, а Лукас Фергюсон — замість Кароля Урбанскі. Водночас «Мілан» на 88-й хвилині замінив Чуквуезе на Маді Тіава, посиливши оборону. Незважаючи на пізній натиск «Болоньї», захист «Мілана» залишився непохитним, забезпечивши собі чисту гру і заслужену перемогу з рахунком 2:0. Цей результат, безсумнівно, підвищить упевненість «Мілана» у своїх силах у Серії А, оскільки вони мають намір боротися за чемпіонський титул. З іншого боку, «Болоньї» необхідно перегрупуватися й усунути свої помилки в обороні, щоб повернутися до перемоги в наступних матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Болонья, Мілан — Торіно.