Челсі — Лутон Таун — 3:0. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-25 23:57 25 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Лутон Таун — 3:0. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

25 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Лутон Таун (Англія).

Челси - Лутон Таун - 3:0. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Лутон Таун - 3:0. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Челсі (Лондон) — Лутон Таун (Англія) — 3:0 (1:0)
Голи: Стерлінг (17), Стерлінг (69), Н. Джексон (75)

Предупредження: T. Lockyer (27), M. Nakamba (30), Фернандес (74), J. Браун (78), I. Maatsen (90)

Огляд матчу Челсі — Лутон Таун:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на «Стемфорд Брідж», «Челсі» здобув переконливу перемогу над «Лутоном» із рахунком 3:0. Перший гол у матчі відбувся на 17-й хвилині, коли гравець «Челсі» Р. Стерлінг бездоганним ударом переправив м’яч у сітку воріт. Цей перший гол задав тон усій грі, оскільки «Челсі» продовжував чинити тиск на «Лутон» своїми атакувальними діями. «Лутон» спробував відігратися, але їхні зусилля були зведені нанівець жовтими картками, отриманими Т. Лок’єром і М. Накамбою на 27-й і 30-й хвилинах відповідно. Ці попередження сповільнили темп гри «Лутона» і дозволили «Челсі» зберегти контроль над грою. Другий гол у матчі відбувся на 68-й хвилині, і знову відзначився Р. Стерлінг. Його клінічний удар ще більше зміцнив перевагу «Челсі», і стало очевидно, що на «Лутон» чекає нелегка боротьба, щоб врятувати хоч щось у цьому матчі. У спробі змінити результат «Лутон» здійснив кілька замін на 70-й хвилині, випустивши І. Каборе і Е. Адебайо замість А. Дауті і Дж. Брауна відповідно. Однак їхній вплив був обмежений, оскільки «Челсі» продовжував домінувати. Домінування «Челсі» стало ще більш очевидним, коли на 75-й хвилині Н. Джексон забив ще один гол. Джексон забив ще один гол у ворота «синіх». Це не залишило надій «Лутону», і «Челсі» продовжив контролювати хід матчу.

На 77-й хвилині «Лутон» спробував змінити свою долю, зробивши кілька замін. Р. Берк, Р. Барклі та Т. Чонг були замінені на М. Андерсена, П. Мпанзу та К. Огбене відповідно. Однак навіть ці зміни не змогли переломити хід гри на користь «Лутона», і «Челсі» продовжував контролювати ситуацію. У міру того, як годинник наближався до основного часу матчу, на полі наростала напруга. Жовті картки отримали Е. Фернандес на 74-й хвилині, Дж. Браун на 78-й хвилині та І. Маатсен на 90-й хвилині. Ці вилучення надали додаткового напруження і без того напруженому поєдинку. На останніх хвилинах матчу «Челсі» зробив свої заміни. На 83-й хвилині Н. Джексон був замінений на К. Угочукву, а на 86-й хвилині Б. Чілуелл замінив І. Маатсена. Нарешті, на 90-й хвилині Р. Стерлінг був замінений на М. Берстоу. Пролунав фінальний свисток, і «Челсі» вийшов тріумфатором, здобувши впевнену перемогу над «Лутоном» з рахунком 3:0. Ця перемога продемонструвала перевагу «Челсі» і його здатність домінувати над суперником за рахунок своїх атакувальних можливостей. Ця перемога дала змогу «Челсі» ще більше піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і закріпитися в якості головного претендента на перемогу в чемпіонаті. З іншого боку, «Лутону» доведеться перегрупуватися і переглянути свою стратегію, щоб оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Ноттінгем Форест, Лутон Таун — Вест Гем.