Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Верес U-19» — 1:1. Звіт про матч

2023-08-26 16:00 У 5-му турі чемпіонату U-19 київське «Динамо» приймало на своїй клубній базі рівненський «Верес». Фото: fcdynamo.com Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Верес U-19» — 1:1. Звіт про матч

У 5-му турі чемпіонату U-19 київське «Динамо» приймало на своїй клубній базі рівненський «Верес».

Чемпіонат U-19. 5-й тур

«Динамо» — «Верес» — 1:1

Голи: Михавко (57) — Годя (39, з пенальті)

Попередження: Багрій (10), Протасевич (87)

«Динамо»: Суркіс, Гусєв (Котуха, 82), Балаба (к), Михавко, Дикий, Іщенко, Осипенко (Озимай, 82), Кремчанін (Коробов, 88), Калин (Саленко, 46), Герич, Пономаренко (Лобко, 69).

«Верес»: Кулик, Протасевич, Даценко (Бокій, 49), Савчук (к), Ромасюк, Шух (Фундук, 62), Багрій (Лепський, 81), Баран, Вороб’як, Годя (Петров, 81), Ковалюк (Ільчук, 62).

Матч розпочався в умовах спекотної, задушливої погоди, яка зараз панує в Києві, що не могло не відобразитися на діях футболістів на полі. Гра розпочалася доволі спокійно, жодна з команд не форсувала подій.

Ініціативу з перших хвилин прибрали до своїх рук господарі поля, і хоч обидві команди вдавалися до пресингу при втраті м’яча, втім до небезпечних моментів справа довгий час не доходила. Перший удар в площину воріт у грі відбувся аж на 20-й хвилині, однак цей удар Матвія Пономаренка вийшов надто кволим і не був проблемою для голкіпера. Гості одразу ж відповіли потужним, проте невлучним пострілом Дмитра Шуха.

На 28-й хвилині кияни заробили дуже перспективний штрафний удар, проте удар Пономаренка зі стандарту виявився невлучним. А на 35-й хвилині гості створили свій перший по-справжньому небезпечний момент, однак Тарас Михавко заблокував удар Ігоря Вороб’яка з меж штрафного.

У першому таймі «Верес» раз-по-раз намагався створити загрозу воротам «Динамо» через навіси до штрафного майданчика, у тому числі зі стандартів. На 38-й хвилині один із таких навісів призвів до пенальті. Михавко завалив у штрафному Олександра Савчука. 11-метровий реалізував Дмитро Годя, пробивши в лівий від голкіпера кут. Таким чином динамівці пропустили перший м’яч у поточному сезоні.

По-перерві динамівці заграли активніше в атаці, намагаючись частіше бити по воротах. Незабаром ця активність реалізувалася у забитий м’яч.

На 57-й хвилині динамівці врешті-решт зрівняли рахунок. Кремчанін навісив зі штрафного майже від бокової лінії з лівого флангу у центр штрафного, Гусєв випередив усіх та відкинув м’яч на Михавка, і той ударом з лету в один дотик з близької відстані переправив м’яч до сітки воріт, виправившись таким чином за фол у власному штрафному, який призвів до пенальті у ворота киян.

За кілька хвилин Владислав Герич мав усі шанси аби вивести киян уперед, однак не переграв голкіпера «Вереса» Михайла Кулика з близької відстані — воротар вчасно вийшов із воріт, скоротивши кут обстрілу.

Надалі гра на деякий час заспокоїлася, хоча динамівці не полишали спроб забити переможний гол. На 80-й хвилині хороша атака киян завершилася ударом Осипенка з вигідної позиції, однак Кулик до цього удару був готовий. За кілька хвилин м’яч дивом не опинився у воротах «Вереса» після навісу Герича з правого флангу та удару Лобка головою з близької відстані. Ще за хвилину сам Герич загрожував воротам, пробивши над поперечиною з близької відстані, проте з гострого кута.

У завершальні хвилини, попри накопичену втому, динамівці великими силами атакували ворота гостей, проте «Верес» відстояв нічийний рахунок. «Динамо» вперше у сезоні втрачає очки у чемпіонаті U-19.

Кращий коментар

YARY
Ярослав - Эксперт
26.08.2023 22:45
Иди проспись! Первая ничья и первый пропущенный мяч! Разница мячей 20-1. Четыре победы, одна ничья.