Боруссія М — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 21:30 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Байєр (Леверкузен).

Боруссия М - Байер - 0:3. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Байер - 0:3. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Байєр (Леверкузен) — 0:3 (0:2)
Голи: В. Боніфацій (18), Джонатан Тах (45+6), В. Боніфацій (53)

Попередження: В. Боніфацій (16), T. Cvancara (45+3), К. Ітакура (45+5), Джеремі Фрімпонг (45+3), Джонатан Тах (45+4)

Огляд матчу Боруссія М — Байєр:

Монхенгладбахська «Боруссія» зазнала прикрої поразки від леверкузенського «Байєра» в домашньому матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні «Ім-Боруссія-Парк». У перерві рахунок був 0:2 на користь леверкузенців, а основний час завершився переконливою перемогою господарів із рахунком 0:3. Початок матчу пройшов із великою напругою та рішучістю обох команд. Проте вже на 16-й хвилині В. Боніфацій отримав жовту картку. Вже за дві хвилини Боніфацій спокутував свою провину, забивши фантастичний гол і забезпечивши своїй команді дострокову перевагу. Ближче до перерви гра набула більш фізичного характеру, що призвело до кількох жовтих карток за порушення правил. Т. Чванкара з монхенгладбахської «Боруссії» та Ж. Фрімпонг з леверкузенської «Боруссії» отримали по вилученню, що свідчить про конкурентний характер зустрічі. За лічені хвилини до кінця першого тайму леверкузенцям вдалося збільшити свою перевагу. Ж. Тах влучив у сітку воріт, і перед монхенгладбахською «Боруссією» постало непросте завдання на другий тайм. Почався другий тайм, і стало зрозуміло, що монхенгладбахській «Боруссії» необхідно щось змінювати, щоб відігратися.

На 67-й хвилині була проведена подвійна заміна: Н. Нгуму і Ф. Нойхаус замість Р. Хака і Р. Райца відповідно. Однак леверкузенці продовжували домінувати. На 53-й хвилині Боніфацій забив свій другий гол у матчі, ще більше закріпивши перевагу своєї команди. На 69-й хвилині у складі гостей відбулися дві перші заміни: Дж. Фрімпонг був замінений на Артура, а Е. Паласіос — на Р. Андрича. У завершальній стадії гри обидві команди зробили чергові заміни, щоб освіжити свої склади. На 79-й хвилині у складі монхенгладбахської «Боруссії» з’явилися Т. Чванкара і Ф. Онорат, які замінили Г. Раноса і Й. Борхеса-Санчеса. Водночас леверкузенці зробили третю і четверту заміни: О. Коссоуну і Й. Хофманна замінили відповідно Й. Станішич і А. Глозек. В останні хвилини гри монхенгладбаська «Боруссія» та леверкузенці зробили по одній заміні. У господарів поля К. Ітакура був замінений на Л. Ульріха, а у гостей В. Боніфацій замінив Г. А. Пуерта Молано. У підсумку леверкузенський «Байєр» здобув комфортну перемогу, продемонструвавши клінічну та дисципліновану гру. Цей результат, безсумнівно, послужить тривожним сигналом для монхенгладбахської «Боруссії», якій необхідно перебудуватися і винести уроки з цього матчу для подальшого просування в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Баварія, Байєр — Дармштадт.