Ренн — Гавр — 2:2. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 15:57 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Гавр — 2:2. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Гавр (Франція).

Ренн - Гавр - 2:2. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Гавр - 2:2. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Ренн (Франція) — Гавр (Франція) — 2:2 (2:1)
Голи: Л. Блас (10), Крістофер Ву (24) — N. Alioui (40), N. Alioui (70)

Попередження: S. Grandsir (45+1), S. Grandsir (62), Матіч (75)

Огляд матчу Ренн — Гавр:

У захопливому матчі Ліги 1 «Ренн» на стадіоні «Роажон Парк» зустрічався з «Гавром». Гра показала вражаючий футбол і завершилася внічию 2:2, причому обидві команди боролися до самого кінця. Перший тайм почався з раннього прориву, коли гравець «Ренна» Л. Блас забив гол на 10-й хвилині, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Домашні глядачі схвально зашуміли, бачачи, що їхня команда взяла гру під свій контроль. Ренн продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 24-й хвилині, коли C. Однак «Гавр» швидко відреагував і зумів відігратися до перерви. На 40-й хвилині Н. Аліуї відзначився голом, скоротивши відставання своєї команди. Перед самим свистком на перерву «Гавр» був розчарований: С. Грандсір отримав жовту картку, що стало першою ознакою дисциплінарних порушень у грі. На жаль для нього, у другому таймі ситуація змінилася на гірше: на 62-й хвилині «Гавр» отримав другу жовту картку, а Грандсір — червону і був вилучений з поля. Залишившись удесятьох, «Гавр» зіткнувся з нелегким завданням, але, проявивши стійкість, зумів зрівняти рахунок на 70-й хвилині завдяки голу Н. Аліуї. Це стало свідченням їхньої рішучості та прагнення не здаватися.

Матч перейшов у напружене русло, обидві команди прагнули до переможного голу, і на завершальній стадії обидві команди зробили важливі заміни, намагаючись домогтися переваги. На 75-й хвилині жовту картку отримав Н. Матіч, що посилило напругу на полі. На 80-й хвилині «Ренн» зробив дві заміни, сподіваючись надати атаці нових сил. А. Калімуендо та І. Салах вийшли на заміну, намагаючись відігратися. На 85-й хвилині «Гавр» відповів своєю заміною — у гру вступив Д. Кузяєв, який додав креативу в гру. Час матчу минав, обидві команди продовжували наполегливо боротися в пошуках переможного гола. На останніх хвилинах гри «Гавр» зробив ще дві заміни, щоб додати свіжих сил до складу. Ю. Кехта і Ю. Сальм’є вийшли на поле в надії змінити ситуацію. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився внічию 2:2. Це був напружений поєдинок, який продемонстрував талант і цілеспрямованість гравців «Ренна» і «Гавра». Гравці викладалися на полі на повну, радуючи вболівальників захопливим футболом. Після фінального свистка обидві команди могли високо підняти голови, розуміючи, що вони запекло билися і заробили заслужене очко. Незважаючи на те, що перемога залишилася за ними, матч став свідченням якості футболу в Лізі 1 і змусив уболівальників із нетерпінням чекати нових зустрічей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Ренн, Гавр — Лор’ян.