Монпельє — Реймс — 1:3. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 17:56 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Реймс — 1:3. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Реймс (Франція).

Монпелье - Реймс - 1:3. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Реймс - 1:3. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Монпельє (Франція) — Реймс (Франція) — 1:3 (1:2)
Голи: M. Аль-Тамарі (45+3) — Юніс Абдельхамід (8), Теума (41), Теума (56)

Попередження: Жоріс Чотар (63), T. Foket (72)

Огляд матчу Монпельє — Реймс:

Реймс здобув перемогу над Монпельє з рахунком 3:1 У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98» Реймс здобув переконливу перемогу над Монпельє з рахунком 3:1. Гра була наповнена драматичними моментами і захоплюючими розіграшами, демонструючи талант і майстерність обох команд. Початок матчу пройшов у швидкому темпі, і «Реймс» не втрачав часу, щоб вийти вперед. На 8-й хвилині центральний захисник Юніс Абдельхамід, вийшовши з оборони «Монпельє», головою переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши «Реймсу» перевагу. Не задовольняючись одним голом, «Реймс» продовжував наполегливо пресингувати. На 41-й хвилині Тібо Теума подвоїв перевагу своєї команди, завдавши чудового удару. Захист «Монпельє» насилу стримував атаки «Реймса», і рахунок у перерві став 2:0 на користь гостей. Однак «Монпельє» не збирався здаватися без бою. Незадовго до кінця першого тайму, на 45-й хвилині, Михайло Аль-Тамарі забив гол, подарувавши «Монпельє» проблиск надії на перерву. На початку другого тайму «Реймс» зберіг свою перевагу. На 56-й хвилині Теума знову забив свій дубль і збільшив перевагу «Реймса» до 3:1. Надії «Монпельє» на повернення до перемоги стрімко згасали в міру того, як «Реймс» встановлював свій контроль над грою. На 59-й хвилині «Монпельє» зробив першу заміну: Клеман Жюльєн замінив Білала Омерагіча.

Заміна надала свіжості та енергії півзахисту «Монпельє», але цього виявилося недостатньо, щоб переломити хід гри на свою користь. У момент розчарування гравець «Монпельє» Жоріс Шотар отримав жовту картку на 63-й хвилині. Напруга продовжувала наростати, коли на 64-й хвилині у ворота «Реймса» було призначено пенальті. Однак Удін Діакіте не зміг реалізувати пенальті, на превелике полегшення «Монпельє». Обидві команди провели чергові заміни, щоб внести нову динаміку в гру. На 65-й хвилині у складі «Реймса» замість Мохамеда Дарамі з’явився Кадзута Накамура. Монпельє відповів на це на 74-й хвилині, ввівши в гру Лоїка Лероя і Вахбі Хазрі, які замінили Жоріса Шотара і Адріана Нордіна відповідно. Наприкінці гри спалахнула напруга, коли на 72-й хвилині Томас Фокет із Реймса отримав жовту картку. На 73-й хвилині «Реймс» зробив ще дві заміни: Теума і Діакіте замінили Валона Атангану Едоа і Раяна Хадру, а «Монпельє» зробив останню заміну на 87-й хвилині: Джордан Феррі замінив Каріма Фаяда. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Реймс» також зробив дві пізні заміни. На 89-й хвилині Вілсон Есбранд і Тімоте Де Смет замінили Удіна Діакіте і Томаса Фоке. Після фінального свистка судді «Реймс» відсвяткував заслужену перемогу над «Монпельє» з рахунком 3:1. Це була видатна демонстрація майстерності, командної роботи та рішучості, яка змусила Монпельє задуматися над тим, як провести свій наступний матч у Лізі 1. Тим часом «Реймс» може пишатися своєю грою, продовжуючи підніматися вгору турнірною таблицею.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Монпельє, Мец — Реймс.