Лор’ян — Лілль — 4:1. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 20:02 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Лілль — 4:1. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Лілль (Франція).

Лорьян - Лилль - 4:1. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Лилль - 4:1. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Лор’ян (Франція) — Лілль (Франція) — 4:1 (2:0)
Голи: Лоран Абергель (9), Жюльєн Понсо (10), Р. Фавр (62), Ле Гофф (67) — J. David (55)

Попередження: L. Yoro (15), Діакіте (27), P. Pagis (49), Андре (51), S. Doucoure (57), Ю. Язиджі (87)

Огляд матчу Лор’ян — Лілль:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Лор’ян» продемонстрував свою перевагу над «Ліллем», здобувши переконливу перемогу з рахунком 4:1 на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар». Рахунок 2:0 на користь «Лор’яна» в перерві задав тон домінуючій грі команди, яку вона зберегла до фінального свистка. Матч розпочався з вибухового початку: вже на 9-й хвилині Людівін Абержель із «Лор’яна» відкрила рахунок у матчі. Гол Абержеля відразу ж вивів «Лілль» уперед, і його захист ледве стримував атакувальні дії «Лор’яна». Уже за хвилину Жюль Понсо подвоїв перевагу «Лор’яна», пробивши в ближній кут і залишивши воротаря «Лілля» в безпорадному стані. Розчарування «Лілля» стало проявлятися в тому, що двоє його гравців, Ламін Йоро та Бубакарі Діакіте, отримали жовті картки на 15-й та 27-й хвилинах відповідно. Ці фоли ще більше порушили хід гри «Лілля», дозволивши «Лор’яну» взяти гру під свій контроль. На 39-й хвилині менеджер «Лілля» Крістоф Гальтьє зробив першу заміну, випустивши замість Александра Гомеша Ідрісса Мірамона. Однак ця заміна не принесла бажаного результату, і «Лор’ян» продовжив домінувати в матчі. За хвилину Харальдур Харальдссон замінив Ремі Кабеллу, намагаючись надати атаці «Лілля» нових сил. Другий тайм почався з того, що на 49-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лор’яна» Філіп Пагіс, а на 51-й хвилині — Бенжамен Андре.

На 55-й хвилині «Ліллю» вдалося відігратися завдяки голу Джонатана Давида, що дало надію на гол у відповідь. Однак «Лор’ян» швидко відреагував першою заміною, замінивши на 59-й хвилині Жюля Понсо на Жана Макенго. Крім того, замість Сайку Дукуре вийшов Елі Вахі Жан Крупі. Ці зміни виявилися надихаючими, оскільки Ремі Файвр забив третій гол «Лор’яна» на 62-й хвилині, фактично позбавивши «Лілль» шансів на повернення. Матч був повністю під контролем «Лор’яна», коли Венсан Ле Гофф на 67-й хвилині збільшив перевагу до 4:1, поставивши гру під сумнів. Розчарування «Лілля» продовжувало наростати, коли гол Елі Вахі Жана Крупі на 75-й хвилині було скасовано через офсайд. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни. Ремі Файвр із «Лор’яна» був замінений на Джейсона Мвуку Мугішу на 76-й хвилині, а в «Ліллі» Едона Жегрова замінив Іван Кавалейро. На 84-й хвилині «Лілль» зробив і четверту заміну, випустивши замість Жила Діаша Гомеша Ісмаїлі. Матч закінчився для «Лілля» на неприємній ноті: на 87-й хвилині жовту картку отримав Юсуф Язічі. Незважаючи на всі спроби «Лілля» врятувати хоч щось у цій грі, «Лор’ян» виявився переграний і перевершений. Перемога «Лор’яна» зміцнила його становище в турнірній таблиці Ліги 1 і стала попередженням для суперників про те, що з ним необхідно рахуватися. Водночас «Ліллю» необхідно перебудуватися і попрацювати над своїми результатами, щоб зберегти шанси на чемпіонство.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Лор’ян, Лілль — Монпельє.