Баварія — Аугсбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 20:27 27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Аугсбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Аугсбург (Німеччина).

Бавария - Аугсбург - 3:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Аугсбург - 3:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Баварія (Мюнхен) — Аугсбург (Німеччина) — 3:1 (2:0)
Голи: Удуохай (32), Кейн (40), Кейн (69) — Д. Дрена Бельо (86)

Предупредження: Елвіс Рексбечай (56), Кардона (79), Раян Гравенберч (83)

Огляд матчу Баварія — Аугсбург:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги «Баварія» приймала на «Альянц Арені» «Аугсбург». Матч завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:0 у перерві та 3:1 в основний час. Перший гол у матчі відбувся на 32-й хвилині, але, на жаль для «Ауґсбурґа», це був власний гол Ф. Удуогай із «Баварії». На розчарування вболівальників господарів поля, вже за вісім хвилин «Баварія» збільшила свою перевагу за рахунок пенальті. Х. Кейн вийшов на ударну позицію і спокійно переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу 2:0 перед перервою. У другому таймі було кілька жорстких сутичок і жовтих карток. На 56-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аугсбурга» Е. Рекшбекай, що ще більше погіршило становище гостей. По ходу гри обидві команди зробили заміни, щоб випустити на поле свіжі сили.

На 66-й хвилині «Аугсбург» здійснив одразу чотири заміни: Е. Рекшбекай був замінений на Т. Брайтгаупта, М. Беріша — на П. Тіца, С. Мішель — на Д. Бельо, а Р. Варга Варга — на П. Тіца. Бельо, а Р. Варгас — на І. Кардону. Через кілька хвилин після цих замін «Баварія» ще більше зміцнила свою перевагу, забивши гол від Х. Кейна на 69-й хвилині. На 70-й і 71-й хвилинах «Баварія» також зробила три заміни: Н. Мазрауї замість К. Лаймера, Л. Сане замість М. Теля і С. Гнабрі замість Т. Мюллера. Гнабрі замість Т. Мюллера. Ці зміни були спрямовані на те, щоб зберегти перевагу «Баварії» та забезпечити перемогу. На 79-й хвилині І. Кардона, гравець «Аугсбурга», отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування команди. Мюнхенська «Баварія» скористалася цим, зробивши останню заміну на 80-й хвилині: К. Коман замінив Р. Гравер. Коман замінив Р. Гравенберха. Однак на 86-й хвилині «Аугсбург» зумів відігратися, забивши гол Д. Бельо. Це був втішний гол для гостей, але вони до кінця демонстрували свій бойовий дух. Після фінального свистка «Баварія» вийшла переможницею з рахунком 3:1 на користь «Аугсбурга». Матч був наповнений напруженими моментами, голами і замінами, демонструючи азарт і конкурентність Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Баварія, Аугсбург — Бохум.