Вільярреал — Барселона — 3:4. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 20:31 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Барселона — 3:4. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Вильярреал - Барселона - 3:4. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Барселона - 3:4. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 3-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 3:4 (2:2)
Голи: Дж. Фойт (26), А. Серлот (40), Баена (50) — Гаві (12), де Йонг (15), Ф. Торрес (68), Левандовскі (71)

Попередження: L. Ямал (44), Дж. Фойт (45+6), Левандовскі (45+6), Р. Террац (57), Маттео Габбіа (80), Ерік Гарсія (83)

Огляд матчу Вільярреал — Барселона:

У захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» «Барселона» здобула перемогу над «Вільярреалом» із рахунком 4:3. За рахунку 2:2 у перерві обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, залишивши вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Матч ряснів голами, картками та замінами, що ще більше посилювало напругу на полі. «Барселона» не гаяла часу дарма, і вже на 12-й хвилині Гаві відкрив рахунок у матчі. Молодий півзахисник продемонстрував чудове самовладання, і його гол став вирішальним для «Барселони». Лише за три хвилини Френкі де Йонг подвоїв перевагу, приголомшивши оборону «Вільярреала». Однак «Вільярреал» швидко відповів, і на 26-й хвилині Хуан Фойт відігрався. Аргентинський захисник скористався помилкою в обороні «Барселони» і врятував свою команду. Перед перервою Александер Сорлот завершив атаку «Вільярреала» у відповідь, пропустивши м’яч повз воротаря «Барселони», і рахунок став 2:2. Перший тайм також не обійшовся без жовтих карток. До блокнота судді потрапили Л. Ямаль і Р. Левандовскі, а також Хуан Фойт із «Вільярреала». У перерві «Барселона» зробила заміну: замість Еріка Гарсії на полі з’явився Андреас Крістенсен. Однак радість «Вільярреала» була недовгою, оскільки на 68-й хвилині Ферран Торрес зрівняв рахунок на користь «Барселони». Торрес продемонстрував свою швидкість і спритність, обігравши захист «Вільярреала», і забив вирішальний для своєї команди гол.

Після цього обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити свої склади. У складі «Вільярреала» з’явилися Етьєн Капуе, Самуель Комесана та Ісмаель Ахомач, а в складі «Барселони» — тріо гравців: Ансу Фаті, Ф. Лопес та І. Гюндоган. Однак у підсумку перемогу здобула «Барселона». Переможний гол у ворота гостей на 71-й хвилині забив Роберт Левандовскі, чим викликав тріумфування вболівальників «Барселони». «Вільярреал» зробив останню спробу зрівняти рахунок, але оборона «Барселони» вистояла до фінального свистка. На останніх хвилинах матчу «Барселона» отримала шквал жовтих карток: Маттіа Габбіа та Ерік Гарсія були попереджені. Крім того, обидві команди провели пізні заміни: у складі «Вільярреала» на поле вийшли Деніс Парехо і Бенджамін Бреретон Діас, а в складі «Барселони» — Ансу Фаті і Ф. Лопес. Матч вийшов пульсуючим, продемонструвавши атакувальну майстерність і рішучість обох команд. Сім голів, безліч карток, кілька замін — уболівальники стали свідками захоплюючого поєдинку двох конкурентоспроможних команд. Перемога «Барселони» додасть впевненості каталонському клубу в продовженні боротьби за титул чемпіона Ла Ліги. З іншого боку, «Вільярреал», незважаючи на поразку, показав гідну гру і буде прагнути відігратися в наступному матчі. Загалом, цей матч запам’ятається гольовим феєричним настроєм та захоплюючою дією. Футбольні вболівальники всього світу, безумовно, отримали задоволення від цієї захопливої зустрічі на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Вільярреал, Осасуна — Барселона.