Фіорентина — Лечче — 2:2. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 21:39 27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Лечче — 2:2. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Лечче (Італія).

Фиорентина - Лечче - 2:2. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Лечче - 2:2. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Лечче (Італія) — 2:2 (2:0)
Голи: Н. Гонсалес (3), Дункан (25) — H. Rafia (49), N. Krstovic (76)

Попередження: Понграчич (15), Валентин Гендрі (54), Лукас Мартінес Куарта (59), P. Dorgu (63)

Огляд матчу Фіорентина — Лечче:

«Фіорентина» та «Лечче» зійшлися на стадіоні «Артеміо Франкі» в захопливому поєдинку Серії А, який завершився перемогою команди гостей. Рахунок у перерві матчу був сприятливим для «Фіорентини», яка вела 2:0, але в другому таймі «Лечче» вдалося переломити ситуацію і домогтися нічиєї 2:2. Перша половина матчу почалася в напруженому темпі, і «Фіорентині» не знадобилося багато часу, щоб вийти з глухого кута. Уже на 3-й хвилині Н. Гонсалес, гравець «Фіорентини», влучив у площину воріт і забив приголомшливий гол, задавши тон грі господарів поля. У «Лечче» було кілька моментів, але до 15-ї хвилини, коли М. Понграчич отримав жовту картку, «Фіорентина» продовжувала домінувати в грі, і на 25-й хвилині А. Дункан подвоїв перевагу, забивши вражаючий гол. Лечче спробував відповісти, зробивши одразу після перерви дві заміни: А. Галло на П. Доргу і Х. Гонсалеса на М. Каба. Рішучість Лечче незабаром принесла свої плоди — на 49-й хвилині їм вдалося скоротити відставання в рахунку. Х. Рафіа влучив у сітку, подарувавши «Лечче» проблиск надії. Однак команди продовжили боротьбу, в результаті якої жовті картки отримали В. Гендрі (Лечче) і Л. Мартінес Кварта (Фіорентина).

По ходу матчу обидві команди провели чергові заміни. На 65-й хвилині «Фіорентина» випустила на поле Р. Соттіла замість Я. Брекало і Л. Белтрана замість М. Нзоли, а на 72-й хвилині «Лечче» замінив Х. Рафіа на Н. Крстовича. «Фіорентина» також зробила третю заміну — Артур Мело замінив Р. Мандрагору. На 76-й хвилині завзятість «Лечче» знову принесла свої плоди — Н. Крстович вдалим ударом зрівняв рахунок. Такий несподіваний поворот подій підвищив напруження матчу, зробивши його захопливим. У відповідь «Фіорентина» провела ще дві заміни: на 83-й хвилині Г. Бонавентура замінив К. Куаме, а А. Дункан — Г. Інфантіно. «Лечче», не бажаючи залишатися осторонь, також зробив останні заміни: на 86-й хвилині Г. Стрефецца замінив А. Бліна, а на 90-й хвилині Л. Банда вийшов замість Ф. Ді Франческо. Незважаючи на всі зусилля обох команд домогтися перемоги в останні хвилини гри, матч у підсумку завершився внічию — 2:2. Захоплююче протистояння продемонструвало напружену боротьбу в Серії А: і «Фіорентина», і «Лечче» проявили свою майстерність і стійкість упродовж усього матчу. Уболівальники на стадіоні «Артеміо Франкі» стали свідками захопливої боротьби, що продемонструвала непередбачуваність футболу, і з нетерпінням чекали наступних турів чемпіонату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Фіорентина, Лечче — Салернітана.