Атлетик — Бетіс — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-28 00:33 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Бетіс — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Бетіс (Севілья).

Атлетик - Бетис - 4:2. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Бетис - 4:2. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 3-й тур

Атлетик (Більбао) — Бетіс (Севілья) — 4:2 (3:2)
Голи: Мікель Весга (30), Мікель Весга (45), Горка Гурузета (45+7), U. Гомес (84) — Вілліан Хосе (2), Іско (10)

Попередження: Гвідо Родрігес (44), Абнер (48), A. Paredes (59), Іньїго Руїс де Галаррета (61), Мікель Весга (79), Беренгер (90+1)

Огляд матчу Атлетік — Бетіс:

Стаття: Клуб «Атлетік» здобув захоплюючу перемогу над «Реал Бетісом» у напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Матч завершився з рахунком 4:2 на користь «Атлетика» в результаті напруженої боротьби на полі. Початок матчу пройшов в атакувальних діях обох команд, і голи не змусили себе чекати. Уже на 2-й хвилині «Реал Бетіс» вийшов уперед завдяки голу Вілліана Хосе. Однак «Атлетік» швидко відповів своїм голом на 10-й хвилині, забитим Іско. Перший тайм продовжився, коли М. Весга реалізував пенальті на 30-й хвилині, забезпечивши «Атлетіку» перевагу. Перед самою перервою «Реал Бетіс» отримав удар, коли на 44-й хвилині жовту картку отримав Г. Родрігес. «Атлетік» скористався цією можливістю і в доданий час було призначено пенальті, який знову успішно реалізував М. Весга, вивівши «Атлетік» у лідери. Але це було ще не все: на останніх хвилинах першого тайму гравець «Атлетика» Г. Гурузета забив ще один гол і зміцнив свою перевагу. У другому таймі обидві команди здійснили значні тактичні зміни: на 58-й хвилині «Реал Бетіс» ввів у гру Х. Міранду та Родрі. Міранду та Родрі.

«Атлетік» також зробив заміни, випустивши на поле Ю. Берчіче, А. Беренен. Берчіче, А. Беренгера та У. Гомеса. Фізична складова гри проявилася повною мірою, і кілька гравців отримали жовті картки. На 48-й хвилині Абнер отримав попередження за «Реал Бетіс», а А. Паредес та І. Руїс де Галаррета — за «Атлетік» на 59-й та 61-й хвилинах відповідно. По ходу гри обидві команди продовжували йти вперед, прагнучи нових голів. На 65-й хвилині «Реал Бетіс» провів чергову заміну, випустивши П. Акуоку, а в складі «Атлетика» на 66-й хвилині І. Гарсія де Альбеніс замінив Н. Вільямса. Матч став свідком великої кількості подій: голів, замін і жовтих карток. На 74-й хвилині Б. Іглесіас та А. Гуардадо замінили Вілліана Хосе та М. Року у складі «Реал Бетіса», а в складі «Атлетіка» замість Н. Вільямса з’явився А. Вільялібре. «Атлетік» закріпив перемогу на 84-й хвилині, коли У. Гомес влучив у сітку воріт, збільшивши свою перевагу. Остання заміна в матчі відбулася на 85-й хвилині, коли І. Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь «Атлетіка», на радість уболівальників на стадіоні «Сан Мамес Баррія». Це була гра, наповнена голами, драматизмом і тактичними битвами, що демонструє азарт і конкурентність футбольної Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Атлетик, Бетіс — Райо Вальєкано.