Райо Вальєкано — Атлетіко — 0:7. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-29 00:28 28 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Атлетіко — 0:7. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

28 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Атлетіко (Мадрид).

Райо Вальекано - Атлетико - 0:7. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Атлетико - 0:7. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 3-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 0:7 (0:3)
Голи: А. Грізманн 1 (2), Депай (16), Науель Моліна (36), Мората (73), Корреа (79), Мората (84), Льоренте (86)

Попередження: Ісі Паласон (39), П. Барріос (49), Лежен (65), А. Грізманн 1 (75), Альфонсо Еспіно (81), Ермосо (87), Іван Балліу (88)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Атлетіко:

У матчі Ла Ліги проти «Райо Вальєкано» мадридський «Атлетіко» продемонстрував приголомшливий футбол, що завершився перемогою з рахунком 7:0. Матч проходив на стадіоні «Естадіо де Вальєкас» і став для вболівальників «Атлетіко Мадрид» вечором, наповненим яскравими моментами. Перший гол у матчі відбувся вже на 2-й хвилині, коли зоряний нападник «Атлетіко» Антуан Грізманн ударом з лінії штрафного вразив ворота суперника. Райо Вальєкано насилу стримував атакувальний порив «Атлетіко», і на 16-й хвилині Мемфіс Депай подвоїв перевагу в рахунку влучним ударом. Із самого початку було видно, що гості мають намір домінувати в матчі. На 35-й хвилині «Атлетіко» зробив першу заміну, замінивши Депая на Альваро Морату. Ця заміна мало чим порушила ритм гри, бо вже за хвилину Начо Моліна забив ще один гол, збільшивши перевагу «Атлетіко» до разючих 3:0. Розчарування «Райо Вальєкано» вилилося на 39-й хвилині, коли Іван Палазон отримав жовту картку. У перерві команда спробувала перебудуватися, зробивши дві заміни: П’єр Сіс та Оскар Трехо вийшли замість Уче Лопеса та Рауля де Томаса відповідно. На початку другого тайму «Райо Вальєкано» сподівався переломити хід матчу, але в «Атлетіко Мадрид» були інші плани. На 49-й хвилині Пабло Барріос отримав жовту картку, поповнивши список претензій «Райо Вальєкано». «Атлетіко» продовжував домінувати в матчі і на 68-й хвилині зробив нові заміни: Яннік Карраско і Родріго де Пауль.

Їхній вплив дався взнаки практично одразу, коли на 73-й хвилині Альваро Мората забив свій другий гол за матч, зруйнувавши всі надії «Райо Вальєкано» на повернення в гру. На 75-й хвилині Антуан Грізманн отримав жовту картку, що стало, мабуть, єдиною плямою на тлі всього іншого приголомшливого виступу команди. На 75-й хвилині Антуан Грізманн отримав жовту картку, що, мабуть, стало єдиною помилкою у фантастичному матчі. На 76-й хвилині замість Барріоса вийшов Матеус Кунья, а замість Грізманна — Крістіан Союнку. Ця дивовижна глибина складу продемонструвала силу і талант мадридців. «Атлетіко» продовжував насідати на оборону «Райо Вальєкано», і на 79-й хвилині Корреа забив гол, додавши до цього ще й образу. Розчарування «Райо Вальєкано» посилилося, коли Андрес Еспіно отримав жовту картку на 81-й хвилині та був замінений на Пабло Чаварріа на 82-й хвилині. Натиск «Атлетіко» не збирався зупинятися, і на 84-й хвилині Мората зробив хет-трик, довівши рахунок до неймовірних 6:0. Потім Маркос Льоренте додав солі в рану, забивши гол на 86-й хвилині. Наприкінці матчу обидві команди отримали жовті картки: Маріо Ермосо був попереджений за «Атлетіко Мадрид», а Іонут Балліу — за «Райо Вальєкано». Підсумковий рахунок 7:0 став свідченням домінування «Атлетіко» впродовж усієї гри. Попри те, що результат виявився невтішним для «Райо Вальєкано», вболівальники отримали змогу побачити видовищний атакувальний футбол від «Атлетіко Мадрид». Перемога не тільки зміцнила їхні позиції в чемпіонаті, а й послужила потужним нагадуванням про їхні чемпіонські устремління.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Райо Вальєкано, Атлетіко — Севілья.