«Динамо» завершило виступ у єврокубках-2023/24. «Бешикташ» — «Динамо» — 1:0. Огляд матчу, статистика

2023-08-31 22:55 Цього четверга відбуваються матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій. В одному з них у Стамбулі зустрічалися ... «Динамо» завершило виступ у єврокубках-2023/24. «Бешикташ» — «Динамо» — 1:0. Огляд матчу, статистика

Цього четверга відбуваються матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій. В одному з них у Стамбулі зустрічалися київське «Динамо», яке з рахунком 0:1 поступилося місцевому «Бешикташу» і за сумою двох зустрічей (2:3, 0:1) вибуло з турніру.

Ліга конференцій. Плей-офф раунд кваліфікації. Матч-відповідь

«БЕШИКТАШ» (Стамбул, Туреччина) — «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 1:0 (0:0)
Гол: Абубакар (52)

Перший матч — 3:2

Попередження: Булут (33), Коллі (34), Абубакар (53), Розьє (58), Мулека (72), Учан (82) — Шапаренко (30), Сидорчук (39), Попов (48)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (77.Беніто, 89), 4.Попов, 34.Сирота, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К) (6.Бражко, 85), 10.Шапаренко (18.Андрієвський, 76) — 20.Караваєв, 29.Буяльський, 91.Волошин (30.Діалло, 76) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 8.Шепелєв, 9.Перріс, 25.Дячук, 37.Царенко, 40.Біловар, 92.Рамадані.

«Бешикташ»: 34.Гюнок (К), 6.Коллі, 20.Уйсал (К), 24.Розьє, 4.Булут, 8.Учан (15.Окслейд-Чемберлен, 86), 19.Хаджіахметовіч, 83.Фернандеш, 40.Мулека (7.Ребіч, 76), 11.Рашица (22.Зайнутдінов, 76), 10.Абубакар (9.Тосун, 81).
Запасні: 1.Дестаноглу, 97.Ювакуран, 21.Тикназ, 23.Йилмаз, 27.Делібаш, 41.Акгюн, 71.Онана, 77.Мераш.

«Бешикташ» очікувано зі стартовим свистком пішов в атаку, і вже на другій хвилині зустрічі біля воріт «Динамо» було дуже небезпечно — це Мулека завершив флангову атаку своєї команди ударом головою з лінії воротарського майданчика, і тільки блискуча реакція Бущана вберегла киян від голу. Загалом, хоч стартовий натиск господарів поля і виглядав відчутним, але тривав він недовго — ближче до 10-ї хвилини матчу гра заспокоїлася. Проте незабаром «Бешикташ» знову був близький до успіху, і знову — зусиллями Мулеки. Спершу він знову пробив головою із забійної відстані, але влучив у голову своєму партнеру. А потім конголезець завдав удару метрів із 20-ти, і м’яч влучив у штангу воріт «Динамо».

На все це кияни відповіли тільки на 23-й хвилині зустрічі — це Ванат пробив метрів з 25-ти, і вийшло зовсім трохи вище поперечини. А за п’ять хвилин уже Попов після подачі зі штрафного та скидки від Ваната підправляв м’яч у ворота — знову поруч із ціллю.

Надалі «Бешикташ» ніби як і грав першим номером, але гостроти біля воріт «Динамо» вже не створював. Відзначити можна, хіба що, удар Фернандеша зі штрафного, після якого м’яч пролетів поруч зі штангою. В іншому гольових шансів у господарів поля в цьому відрізку матчу не було. У підсумку, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Другий тайм «Бешикташ» почав так само активно, як і першу половину зустрічі, і дуже швидко зумів відкрити рахунок. Уже на 48-й хвилині зустрічі до успіху був близький Учан, який небезпечно пробив зі штрафного, і Бущан ледве дотягнувся до м’яча. Ну а за чотири хвилини Абубакар узяв гру на себе, увірвався в штрафний майданчик «Динамо» зліва і хльостким ударом відправив м’яч у дальній кут воріт — 1:0.

Пропустивши гол, динамівці побігли було в атаку, але жодних проблем обороні «Бешикташа» не створили. У результаті, господарі поля знову взяли матч під свій контроль, але вже не були такими наполегливими у своїх атакувальних діях, як це було за рахунку 0:0. Команда ж Луческу відчувала величезні складнощі в пошуку хоч якихось ідей у своїй грі. Дивлячись на дії «Динамо» в цьому відрізку матчу, було категорично складно зрозуміти, за рахунок чого взагалі команда Луческу розраховує забити хоча б один м’яч. А ось «Бешикташ» незабаром знову був близький до успіху: на 73-й хвилині зустрічі Мулека, отримавши передачу в лівій частині штрафного майданчика, завдав обвідного удару, і Бущану довелося потрудитися, щоб перевести гру на кутовий.

Але на 83-й хвилині «Динамо» нарешті зуміло показати хоч якийсь результат — перший (і, як виявилося, єдиний) удар у площину воріт. За весь матч! Це Андрієвський пробив зі штрафного повз стінку, м’яч летів у ціль, але Гюнок упевнено накрив м’яч. «Бешикташ» тут же відповів ударом Зайнутдінова метрів із семи, і тут уже Бущан продемонстрував чудову реакцію і вкотре врятував свою команду від голу.

На цьому події матчу вичерпалися, і головний арбітр зафіксував перемогу «Бешикташа» з рахунком 1:0. Таким чином, за сумою двох зустрічей (2:3, 0:1) «Динамо» не зуміло розв’язати задачу з виходу до групового етапу Ліги конференцій і завершило свою єврокубкову кампанію сезону-2023/24.

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

auto-smazhelyuk-vasil
Смажелюк Василь - Наставник
01.09.2023 05:24
За Ганьбу, свідками якої ми, вболівальники Динамо та жителі багатостраждальної України, вже багато чого написано, тому мабуть, добавляти нічого. В мене залишилось тільки декілька запитань до співавторів цієї Ганьби. Да-да, саме "співавторів", а не "Команди, якої ми на жаль, не побачили на футбольному полі! 1) А вам Не Соромно повертатись в Україну, де кожну секунду, кожну хвилину гинуть, втрачають здоров'я, Кращі сини та доньки України, щоб ви мали можливість заробляти величезне бабло?? Не соромно???!!!! Адже ви зганьбили не тільки себе, ви своєю безхребетністю, безвольною грою Зганьбили Всю Україну, мужністю та самопожертвою якої захоплюється ввесь світ?!! На жаль, мабуть, не соромно адже для вас зроблені всі умови, щоб ви не відчували всі жахи війни!!! 2) "Шановні" власники клубу та так званий, "головний тренер", поясніть всій Україні, всім вболівальникам, ви вже нарешті досягли всіх поставлених цілей чи нам ще чогось очікувати? Що ще має відбутись? Минулий сезон ми залишились без медалей, в новому сезоні ми в Європі програли всім, кому могли! Скажіть відверто, Динамо вже досягло "дна" чи нам ще слід очікувати боротьби за виживання в УПЛ?! Адже з такою, так званою "самовіддачею", наше Динамо будуть "возити" не тільки кротярня, а й навіть, без образ в бік клубу Шарана, той же Минай!!! Звісно, питання ці риторичні, ніхто на них відповіді не дасть але надіюсь, з ймовірністю в 0.1%, ці питання якимось неймовірним чином прочитають ті, кому вони були задані! Хоча, це навряд чи щось змінить адже і "співавтори", і інші "шановні" творці цієї Ганьби, живуть в своєму "паралельному світі", де немає війни, страждань, втрат, а є бабло, бабло, і ще раз бабло....