Наставник «Оболоні» — про суддівство: «Якщо послідовності немає, сенс тоді грати? Давайте вручимо медалі, кубки і закінчимо»

2023-09-03 14:59 Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував поразку команди в матчі чемпіонату України проти «Полісся» (0:2). Валерій ... Наставник «Оболоні» — про суддівство: «Якщо послідовності немає, сенс тоді грати? Давайте вручимо медалі, кубки і закінчимо»

Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував поразку команди в матчі чемпіонату України проти «Полісся» (0:2).

Валерій Іващенко (фото: fc.obolon.ua)

«Які тут можуть бути враження. Ви самі бачили. Висмоктують із пальця ці моменти, не прикрашають вони футбол. Грайте, забивайте в чистому поєдинку. Гра по-різному може складатися, але ця праця хлопців... Заради чого вони грають? Щоб потім люди в жовтих майках починали щось придумувати?

Каже, м’яч угорі, борються головою, захисник задкує і наступає, каже — це пенальті. У першому таймі Слободяну на голову наступають, ледь не відривають, каже: „Він випадково“. Тобто трактування цих епізодів... Я не знаю. Вони трактують як їм вигідно. І VAR, не VAR — це живі люди сидять, і вони завжди будуть... Це не інтелектуальна якась система, яка скаже „так“ чи „ні“.

Це живі люди, які будуть говорити те, що їм вигідно. І все. Очевидні речі. Ми б нічого не говорили, якби послідовність була. Якщо послідовності немає — сенс тоді працювати, грати? Давайте відразу вручимо медалі, кубки й закінчимо. Нехай на футбольному полі визначається переможець, а не такими речами. Це не прикрашає футбол.

А що в епізоді з пенальті? М’яч угорі, борються головою, наш футболіст на м’ячі, як вони трактують... Епізод там де м’яч, чи десь в іншому кутку поля епізод. Динаміка. Він приземляється (гравець „Оболоні“ — прим.), дивак (гравець „Полісся“ — прим.) стояв біля... Йому що... Це природні речі. Він не може в інше місце приземлитися.

Я ж кажу, такий самий епізод у першому таймі, нашому футболістові на голову наступають, а асистент кричить, що це випадково. Тут випадково, а там не випадково. Дико просто. Самі себе стріляють, а потім ходять і щось вигадують.

Будемо хлопців відновлювати в психологічному плані, тому що шкода їхню працю, яку вони кладуть на вівтар, здоров’я своє. І потім люди вирішують результат. У такій країні живемо, на жаль», — сказав Іващенко в ефірі UPL.TV.

Нагадаємо, кияни пропустили перший гол уже в додатковий до другого тайму час із пенальті, який було призначено після перегляду VAR.