Ламін Ямал встановив рекорд збірної Іспанії

2023-09-10 09:35 Нападник збірної Іспанії Ламін Ямал став наймолодшим гравцем за всю історію «фурії рохи». Ламін Ямал, Getty ... Ламін Ямал встановив рекорд збірної Іспанії

Нападник збірної Іспанії Ламін Ямал став наймолодшим гравцем за всю історію «фурії рохи».

Ламін Ямал, Getty Images

У матчі відбіркового етапу до ЧЄ-2024 проти національної команди Грузії Ламін Ямал вийшов на заміну на 44-й хвилині поєдинку. У другому таймі молодий вихованець «Барселони» відзначився дебютним голом. Таким чином, Ламін Ямал став наймолодшим футболістом за всю історію збірної, який відзначився забитим м’ячем. На момент голу Ямалу було 16 років та 57 днів.