Захисник збірної Італії: «Ми повинні обіграти Україну»

2023-09-10 18:51 Захисник збірної Італії Федеріко Дімарко прокоментував нічию 1:1 із Північною Македонією у відборі на Євро-2024: Федеріко ... Захисник збірної Італії: «Ми повинні обіграти Україну»

Захисник збірної Італії Федеріко Дімарко прокоментував нічию 1:1 із Північною Македонією у відборі на Євро-2024:

Федеріко Дімарко

«Після нашого голу ми перестали грати. А коли ти перестаєш грати на такому рівні, то суперникові потрібна лише пара можливостей для того, щоб потім ти все мусив починати з самого початку.

Їм потрібен був стандарт для того, щоб отримати заліковий бал — вони його отримали. Тепер ми маємо зіграти проти України так, як має грати справжня Італія і взяти максимум очок. Це важливий матч для нашого майбутнього.

Якщо ми зіграємо так, як у першому таймі, то все буде добре. Сьогодні ми не повинні були допускати тих помилок, які були в другому таймі. Ми повинні обіграти Україну», — сказав Дімарко.

10.09.2023, 18:51