Георгій Судаков: «Перші 15 хвилин матчу проти Англії ми взагалі м’яча не торкалися»

2023-09-10 19:14 Півзахисник донецького «Шахтаря» і збірної України Георгій Судаков поділився думками щодо поєдинку відбору Євро-2024 з командою ... Георгій Судаков: «Перші 15 хвилин матчу проти Англії ми взагалі м’яча не торкалися»

Півзахисник донецького «Шахтаря» і збірної України Георгій Судаков поділився думками щодо поєдинку відбору Євро-2024 з командою Англії (1:1) та майбутньої гри з Італією.

Георгій Судаков (фото: О.Попов)

— Якщо говорити про графік, то в минулому році ми грали через два дні на третій у Лізі чемпіонів та чемпіонаті. Це нормально, на такому рівні треба швидко відновлюватися і готуватися до Італії.

Щодо гри з Англією, то для вболівальників і для нас це очко дуже важливе, але завжди хочеться перемагати, незважаючи на те, проти якої збірної граєш. Напевно, це хороший результат для нас, але цього недостатньо. Зараз гра з Італією, усі думки тільки про неї. Розуміємо, наскільки вона важлива. Нічия італійців із македонцями (1:1), можливо, допоможе нам у наступних іграх.

На старті матчу з Англією було дуже важко, перші 15 хвилин ми взагалі м’яча не торкалися. Але вони не створювали багато моментів — за перший тайм лише гол, і більше моментів не було. Просто складно грати без м’яча, треба багато бігати. Але ми скористалися своїм моментом, забили гол, дуже добре зіграли в обороні.

Ми розуміли, який буде матч, що із себе представляє Англія, наскільки вона сильна. Але так само не забували про свій рівень, про свою гру. Хотілося би більше грати з м’ячем, але розуміли, наскільки це буде важко. Англійці дуже високо пресингували, було складно виходити через короткий, середній пас. Ми багато задіяли довгих передач, але всі розуміємо, чому так сталося. Але по такій грі можна сказати, що задоволені результатом.

Кого можна виділити в збірній Англії? Багато кого, адже там сильні футболісти індивідуально, фізично. Кейн, Сака, Вокер, Беллінгем, Меддісон… Когось одного складно вибрати. Усі гравці коштують по 100 мільйонів — це неймовірна збірна.

Ми ще не розбирали Італію, тому мені складно щось про неї казати. Сильна команда, на топ-рівні, чинний чемпіон Європи. Не можу сказати, що вони слабші за Англію. Так, вони програли перший матч кваліфікації, але зараз будуть злі, готуватимуться на нас, як на останню гру, бо це їхній останній шанс виправити ситуацію. Але ми також їдемо за очками, — вважає Георгій Судаков.

10.09.2023, 19:14