Мальта — Сев.Македонія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:31 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Мальти та Збірна Північної Македонії. ... Мальта — Сев.Македонія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Мальти та Збірна Північної Македонії.

Мальта - Сев.Македония - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаМальта - Сев.Македония - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Мальта — Північна Македонія — 0:2 (0:2)
Голи: Ельджиф Ельмас (5), J. Манев (41)

Предупредження: Теума (27), S. Бор (39)

Огляд матчу Мальта — Сев.Македонія:

У відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на національному стадіоні «Та’Калі», Мальта зустрілася з БЮР Македонія. У перерві рахунок був 0:2 на користь БЮР Македонія, і, незважаючи на те, що в другому таймі обидві команди виклалися на повну, підсумковий рахунок залишився незмінним — 0:2. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі між суперниками, і вже на 5-й хвилині БЮР Македонія взяла гору. Героєм матчу став Елмас, який забив гол у ворота БЮР Македонія. Мальтійці відбивалися, намагаючись повернутися в гру, але їхні зусилля були придушені суперником. На 27-й хвилині Теума отримав жовту картку, а на 39-й — Борг. БЮР Македонія продовжувала домінувати в грі, і на 41-й хвилині їхні атакувальні здібності знову принесли свої плоди. Манев забив гол, збільшивши перевагу своєї команди і поставивши її в зручне становище перед перервою. На початку другого тайму Мальта зробила три швидкі заміни, намагаючись переломити хід гри. Крістенсен, Мбонг і Джонс були введені в гру, щоб надати мальтійській команді нових сил і внести тактичні зміни. На жаль, надії Мальти на гол у відповідь були припинені організованою обороною і швидкими контратаками БЮР Македонії. Мальтійські футболісти продовжували йти вперед, але їхні зусилля були марними.

На 67-й хвилині жовту картку отримав Каменцулі, що ще більше погіршило становище Мальти. У спробі переломити ситуацію Мальта зробила ще одну заміну на 72-й хвилині, випустивши замість Мбонга Нвоко. Однак оборона БЮР Македонії залишалася непохитною, не даючи Мальті жодного шансу. На 79-й хвилині БЮР Македонія також зробила заміну, випустивши на поле свіжі сили в особі Атанасова і Зайкова. У матчі було багато вилучень, і напруга на полі зросла на 85-й хвилині, коли Сісковскі отримав жовту картку за гру рукою у складі БЮР Македонія. У цей період мальтійська сторона також зробила заміну: Дімоскі замінив Ашковскі. У завершальній стадії гри нерви стали здавати, і на 88-й хвилині Мусліу отримав жовту картку за БЮР Македонія. В останній спробі врятувати матч Мальта ввела в гру Гійом’є на 89-й хвилині, а Міовскі замінив Рістовскі на 90-й хвилині. Однак обидві команди так і не змогли забити, і фінальний свисток пролунав за незмінного рахунку 0:2 на користь БЮР Македонія. Хоча БЮР Македонія і вийшла переможницею з цього відбіркового матчу, обидві команди показали хорошу гру. Мальта, безсумнівно, проаналізує свої недоліки і перебудується до майбутніх поєдинків, а БЮР Македонія може бути впевненою у своїх силах і прагнути розвинути успіх.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Італія — Мальта, Україна — Сев.Македонія.