Бельгія — Естонія — 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:33 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Бельгії та Збірна Естонії. Бельгия ...

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Бельгії та Збірна Естонії.

Бельгия - Эстония - 5:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБельгия - Эстония - 5:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Бельгія — Естонія — 5:0 (2:0)
Голи: J. Вертонген (4), Троссар (18), Лукаку (56)

Попередження: Karol Mets (41)

Огляд матчу Бельгія — Естонія:

У матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Бельгія здобула перемогу над Естонією на стадіоні «Рой Бодуен». Збірна Бельгії продемонструвала свою перевагу впродовж усієї гри, здобувши вражаючу перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 5:0 в основний час. На початку матчу Бельгія відразу ж заявила про свою перевагу в атаці. Уже на 4-й хвилині Ян Вертонген забив перший гол, задавши тон усій грі.

Цей перший гол не тільки надав впевненості Бельгії, а й змусив Естонію відійти назад. Бельгія продовжувала йти вперед і диктувати темп гри, створюючи проблеми для естонської оборони. На 18-й хвилині Леандро Троссард вдалим голом збільшив перевагу Бельгії, ще більше зміцнивши її домінування на полі. Естонія насилу стримувала атакувальні дії Бельгії. На 41-й хвилині Кароль Метс отримав жовту картку. Другий тайм почався з того, що Естонія зробила ранню заміну. Марк Поом замінив Романа Шейна, намагаючись стабілізувати оборону і знайти можливість повернутися в гру. Однак Бельгія швидко погасила всі надії на повернення Естонії в гру. На 56-й і 58-й хвилинах Ромелу Лукаку продемонстрував свої клінічні здібності, забивши два голи поспіль. Вражаюча гра Лукаку зміцнила його репутацію одного з найрезультативніших нападників у грі. Бельгія також провела заміни, щоб підтримати інтенсивність гри і дати свіжі сили на полі. На 59-й хвилині Яннік Карраско був замінений на Доді Лукебакіо, а Лукаку був замінений на Лоїка Опенду. Це рішення дало змогу Бельгії й далі домінувати в грі та підтримувати високий рівень гри. Естонія, відчайдушно намагаючись врятувати свою гордість, зробила три заміни поспіль. Костянтин Васильєв і Хенрік Оямаа були замінені на Георгія Туньова і Владислава Синявського відповідно. Бельгія продовжила відстоювати свої позиції, зробивши дві заміни. На 66-й хвилині Леандро Троссар був замінений на Шарля Де Кетеляре, а Тімоті Кастаньє змінив Ханнес Делькруа. Ближче до кінця гри обидві команди продовжували боротися, але останнє слово залишилося за Бельгією. На 88-й хвилині Де Кетелаєр забив п’ятий гол у ворота Бельгії, оформивши тим самим абсолютну перемогу своєї команди. Протягом усього матчу Бельгія демонструвала свою якість і клас, перевершуючи Естонію в усіх аспектах гри. Хоча час, дата і раунд матчу не вказуються, очевидно, що перемога Бельгії над Естонією запам’ятається як видатне досягнення в боротьбі за місце на чемпіонаті Європи. З рахунком 5:0 Бельгія продемонструвала свій потенціал і підкреслила свій статус сили, з якою необхідно рахуватися в європейському футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Австрія — Бельгія, Естонія — Азербайджан.