Ізраїль — Білорусь — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:38 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Білорусі. Израиль ...

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Білорусі.

Израиль - Беларусь - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИзраиль - Беларусь - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ізраїль — Білорусь — 1:0 (0:0)
Голи:

Предупредження:. Даса (56)

Огляд матчу Ізраїль — Білорусь:

У довгоочікуваному матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи між збірними Ізраїлю та Білорусі стадіон «Блумфілд» був заповнений уболівальниками, готовими спостерігати за напруженою боротьбою на футбольному полі. На початку матчу обидві команди продемонстрували відмінні оборонні навички, що призвело до відсутності голів у першому таймі. Проте з початком другого тайму гра набула захоплюючого характеру: на 56-й хвилині ізраїльтянин Д. Перетц отримав жовту картку. Перетц отримав жовту картку, що підкреслило напруженість матчу. На 59-й хвилині білоруська команда вирішила зробити кілька замін, ввівши в гру К. Печеніна і В. Малькевича, щоб надати атаці нового імпульсу. Ізраїль, відреагувавши на білоруські заміни, на 65-й хвилині зробив власні зміни. С. Вайсман і С. Ехезкель були замінені на Д. Тургемана і Г. Каніховського, що дало змогу посилити передню лінію. Крім того, Д. Перетц замінив М. Абу Фані. Білорусь також продовжила перестановки у складі, випустивши на 69-й хвилині А. Концевого замість П. Савицького. Ці зміни свідчили про прагнення обох команд вирвати перемогу з рук одна одної. По ходу матчу заміни продовжували відігравати важливу роль. На 72-й хвилині ізраїльтянин Н. Лаві був замінений на Р. Сафурі, що додало нової енергії півзахисту.

На 78-й хвилині Е. Даса був замінений на Т. Барібо, а на 79-й хвилині Білорусь зробила четверту і п’яту заміни: С. Карпович замінив Ю. Ковальова, а Н. Корзун — А. Бикова. Ці заміни були спрямовані на те, щоб надати білоруській команді свіжих сил для проведення пізнього матчу-відповіді. У міру того як час минав, гра ставала дедалі більш напруженою і драматичною. На 89-й хвилині ізраїльтянин Д. Тургеман отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. Здавалося, що матч може закінчитися безгольовою нічиєю, але на останній хвилині основного часу стадіон вибухнув радістю: Г. Каніховський забив вирішальний гол у ворота Ізраїлю. Стадіон вибухнув оплесками, вітаючи гол, який у підсумку забезпечив Ізраїлю перемогу. На хвилі емоцій Білорусь отримала дві пізні жовті картки. П. Савицький і З. Волков були попереджені, що додало драматизму в останні хвилини гри. У підсумку перемога залишилася за Ізраїлем — 1:0 на користь Білорусі. Матч продемонстрував стійкість і цілеспрямованість обох команд, кожна з яких робила стратегічні заміни, намагаючись домогтися переваги. Це була захоплива гра, наповнена незабутніми моментами, які, безсумнівно, залишаться в пам’яті як уболівальників, так і гравців.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ізраїль — Швейцарія, Білорусь — Румунія.