Чорноморець — Полісся — 1:0. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 17:01 16 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Полісся — 1:0. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Полісся (Україна).

Черноморец - Полесье - 1:0. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Полесье - 1:0. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 7-й тур

Чорноморець (Одеса) — Полісся (Україна) — 1:0 (1:0)
Голи: О. Васильєв (13)

Предупредження: A. Шабанов (39), Смоляков (72), V. Грицук (81), D. Бойко (82)

Огляд матчу Чорноморець — Полісся:

Нещодавно на стадіоні «Чорноморець» відбувся напружений футбольний матч між командами «Чорноморець» і «Полісся». Гра, що проходила в рамках Прем’єр-ліги, продемонструвала талант і майстерність обох команд. З рахунком 1:0 у перерві та 1:0 в основний час це була напружена боротьба від початку і до кінця. Перша значуща подія матчу сталася на 13-й хвилині, коли О. Васильєв із «Чорноморця» забив гол, вивівши свою команду в лідери. Полісся намагалося зрівняти рахунок, але наштовхнулося на опір надійної оборони «Чорноморця». На 39-й хвилині гравець «Полісся» А. Шабанов отримав жовту картку, що відобразило напруження матчу і рішучість обох команд. На початку другого тайму «Полісся» провело низку замін, намагаючись переломити хід гри на свою користь. На 46-й хвилині Аріельсон замінив В. Грицука, Б. Крушинський — Б. Кушніренка, а Д. Янаков — Б. Макуана. Ці зміни додали грі «Полісся» нових сил і дали можливість відігратися, але оборона «Чорноморця» трималася стійко, зриваючи атаки «Полісся».

На 72-й хвилині А. Смоляков отримав жовту картку, що ще більше знизило шанси поліських футболістів переломити ситуацію. Відчувши необхідність зміни стратегії, «Чорноморець» зробив заміну. На 73-й хвилині Б. Бойчук був замінений на Даду Бельмонте, а на 74-й хвилині О. Кузик був замінений на А. Авагимяна. Авагимяна. Ці заміни були спрямовані на посилення півзахисту «Чорноморця» і підвищення шансів на збереження переваги. На 74-й хвилині «Полісся» також зробило заміну: О. Назаренко замінив А. Козака. Ця заміна була спрямована на створення нових атакувальних можливостей і тиск на оборону «Чорноморця». В останні хвилини матчу напруга в грі наростала, і невдоволення «Полісся» стало очевидним. На 81-й хвилині жовту картку отримав В. Грицук, а на 82-й хвилині — Д. Бойко, що ще більше підкреслило напруженість гри. Незважаючи на всі зусилля, «Полісся» так і не змогло зрівняти рахунок, і в підсумку «Чорноморець» переміг із рахунком 1:0. Загалом матч «Чорноморець» — «Полісся» вийшов захопливим і напруженим. На вболівальників на стадіоні «Чорноморець» чекало захоплююче видовище, перемога в якому дісталася «Чорноморцю».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Чорноморець, Полісся — Минай.