ДЮФЛУ, еліт-ліга. «Динамо U-17» — «Шахтар U-17» — 2:0

2023-09-16 17:53 У рамках 2-го туру чемпіонату ДЮФЛУ у еліт-лізі вікової категорії U-17 (футболісти 2007 року народження) київське ...  ДЮФЛУ, еліт-ліга. «Динамо U-17» — «Шахтар U-17» — 2:0

У рамках 2-го туру чемпіонату ДЮФЛУ у еліт-лізі вікової категорії U-17 (футболісти 2007 року народження) київське «Динамо» приймало на власній базі на Нивках донецький «Шахтар».

ДЮФЛУ. Еліт-ліга U17. 2-й тур

«Динамо U-17» «Шахтар U-17» 2:0 (0:0)
Голи: Люсін (72), Озимай (75).

«Динамо» (стартовий склад): 23.Мойсеєв, 2.Рибак, 5.Третяк, 3.Білий, 19.Дехтяр, 80.Озимай, 18.Люсін, 10.Редушко, 16.Букатий, 14.Калінкін, 11.Губенко.

Принципове протистояння видалося бойовим. У поєдинку, в якому моменти виникали біля обох воріт, вирішальними виявилися три хвилини в середині другого тайму. Спочатку Люсін вдало зорієнтувався у штрафному майданчику після невдалої спроби захисника «гірників» вибити м’яч та пробив точно по воротах, а згодом капітан «біло-синіх» відгукнувся на подачу з кутового та головою переправив м’яча у ворота.

У підсумку, 2:0 — важка перемога «Динамо», і «біло-сині» зі стовідсотковим доробком готуються до наступних поєдинків у чемпіонаті України.

16.09.2023, 17:53
Чемпионат Англии Эвертон Брентфорд 0 : 0   27 апреля 19:30
Чемпионат Италии Лацио Верона - : - 27 апреля 21:45
Чемпионат Франции ПСЖ Гавр - : - 27 апреля 22:00
Чемпионат Англии Астон Вилла Челси - : - 27 апреля 22:00