Валенсія — Атлетіко — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 19:17 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та ... Валенсія — Атлетіко — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Валенсия - Атлетико - 3:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Атлетико - 3:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Валенсія (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 3:0 (2:0)
Голи: Хьюго Дуро (5), Хьюго Дуро (34), J. Герра Морено (54)

Попередження: Ермосо (23), Льоренте (36), А. Грізманн 1 (37), Георгій Мамардашвілі (56), Ньігес (74), П. Барріос (86)

Огляд матчу Валенсія — Атлетіко:

Валенсія — Атлетіко Мадрид: Домінуюча «Валенсія» домоглася великої перемоги: «Валенсія» приймала мадридський «Атлетіко» в довгоочікуваному матчі Ла Ліги на «Естадіо де Месталья». Обидві команди сподівалися здобути надважливу перемогу і поліпшити своє становище в турнірній таблиці. Матч вийшов захопливим, «Валенсія» домінувала від початку і до кінця, здобувши комфортну перемогу з рахунком 3:0. Перший тайм почався з того, що «Валенсія» одразу ж стала домінувати. Уже на 5-й хвилині Уго Дуро точним ударом відкрив рахунок у матчі, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Гол підняв настрій уболівальників і змусив «Атлетіко Мадрид» відійти на другий план. Фізична складова гри стала очевидною, коли на 23-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» Маріо Ермосо. Однак, попри всі зусилля, «Атлетіко» так і не зміг прорвати надійну оборону «Валенсії». Валенсія подвоїла свою перевагу на 34-й хвилині, коли Уго Дуро забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу Валенсії. У другій половині першого тайму напруга в грі зросла, коли гравці Атлетіко Мадрид Маркос Льоренте та Антуан Грізманн послідовно отримали жовті картки. Розчарування проявилося в грі «Атлетіко», що призвело до вилучення Грізманна на 37-й хвилині.

У перерві «Атлетіко» спробував перегрупуватися, зробивши три заміни, намагаючись переломити хід гри. Однак у другому таймі «Валенсія» продовжила домінувати. На 54-й хвилині Хесус Герра забив вражаючий гол, ще більше збільшивши перевагу «Валенсії» і забезпечивши їй перемогу. У другому таймі обидві команди продовжили боротьбу, і на 56-й хвилині Гільєрмо Мамардашвілі, гравець «Валенсії», отримав жовту картку. На 59-й хвилині «Валенсія» зробила першу заміну в матчі, замінивши Санті Каноса на Деніса Лопеса. На 62-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив дві заміни, намагаючись відігратися. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Валенсія» продовжувала впевнено оборонятися. На 74-й хвилині Сауль Нігес отримав попередження за жовті картки. На 70-й хвилині «Валенсія» провела дві заміни, додавши до складу Хосе Гайю і Андре Алмейду. На 83-й хвилині, коли гра вже добігала кінця, «Валенсія» зробила дві пізні заміни. Тьєррі Коррейя та Уго Дуро замінили Крістіана Таррегу та Уго Гільямона. В останні хвилини матчу спалахнули конфлікти, і на 86-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко» Педро Барріос. Після фінального свистка «Валенсія» відсвяткувала заслужену перемогу над «Атлетіко» з рахунком 3:0. Домінуюча гра команди відображала її рішучість і перевагу над суперником. Ця перемога вивела «Валенсію» в лідери турнірної таблиці Ла Ліги, а «Атлетіко Мадрид» залишив багато приводів для роздумів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Валенсія, Атлетіко — Реал.