Ренн — Лілль — 2:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 20:00 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Лілль — 2:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Лілль (Франція).

Ренн - Лилль - 2:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Лилль - 2:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Ренн (Франція) — Лілль (Франція) — 2:2 (0:1)
Голи: Ассіньон (74), I. Салах (89) — L. Yoro (33), Діакіте (62)

Попередження: Ю. Язиджі (30), Матіч (32), Діакіте (51), J. David (86), Анхель Гомес (88)

Огляд матчу Ренн — Лілль:

На стадіоні «Парк Роажон» відбувся захопливий матч між командами «Ренн» і «Лілль» у рамках Ліги 1. Рахунок у матчі, що відображає напруження боротьби і суперництво, виявився рівним: обидві команди поділили очки з рахунком 2:2. Перший тайм розпочався з того, що «Лілль» вийшов уперед на 33-й хвилині завдяки голу Л. Йоро. Однак на початку тайму «Лілль» отримав кілька карток: на 30-й хвилині жовту картку отримав Й. Язічі, а за дві хвилини — Н. Матіч із «Ренна». На початку другого тайму на 51-й хвилині жовту картку отримав Б. Діакіте з «Лілля», що додало інтриги в гру. Ренн, вирішивши зрівняти рахунок, зробив першу заміну на 55-й хвилині: Д. Дуе замінив І. Салаха. Однак на 62-й хвилині Лілль збільшив свою перевагу, коли Б. Діакіте добив м’яч у сітку. Здавалося, що шанси на успіх невеликі, і «Ренн» зробив ще дві заміни, замінивши Е. Ле Фе і Б. Сантамарію на Л. Бласа і Ф. Рідера відповідно.

Також замість Б. Йілдіріма був замінений А. Гуїрі. Але «Ренн» не збирався здаватися. На 74-й хвилині Л. Ассіньон забив вирішальний гол, подарувавши своїй команді проблиск надії. Відчувши можливість, «Ренн» зробив останню заміну, пожертвувавши Н. Матічем і випустивши М. Ламбурда. На 81-й хвилині «Лілль» зробив три заміни: Й. Язічі та І. Кавалейро замінили Т. Сантоса і Х. Харальдссона. В останні хвилини матчу замість Г. Гудмундссона був замінений Р. Кабелла. На 89-й хвилині «Ренн» зрівняв рахунок завдяки удару І. Салаха, підтвердивши тим самим рішучість і стійкість своєї команди. Пізній гол викликав тріумфування гравців і вболівальників «Ренна» і дозволив врятувати очко в напруженому поєдинку. Обидві команди показали яскраву гру, продемонструвавши свою майстерність і рішучість у матчі, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Нічия 2:2 продемонструвала конкурентний характер Ліги 1 і непередбачуваність футболу, залишивши і «Ренну», і «Ліллю» позитивні моменти у впертій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Ренн, Лілль — Реймс.