Ньюкасл — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 21:36 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ньюкасл - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Ньюкасл (Англія) — Брентфорд (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: К. Вілсон (64)

Попередження: Йоан Вісса (33), К. Норгаард (42), Хікі (59), M. Flekken (64), Н. Коллінз (85), К. Вілсон (90+5), Ентоні Гордон (90+5), Бруно Гімарайнш (90+7)

Огляд матчу Ньюкасл — Брентфорд:

Ньюкасл здобув перемогу над Брентфордом у матчі Прем’єр-ліги У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» Ньюкасл здобув перемогу над Брентфордом у впертій боротьбі з рахунком 1:0. Напруга відчувалася впродовж усього матчу, адже обидві команди продемонстрували неабияку рішучість і майстерність. Хоча гра не рясніла голами, вона компенсувалася інтригуючими моментами і захоплюючим атлетизмом. Перший тайм пройшов у впертій боротьбі, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Захист «Ньюкасла» залишався непохитним, припиняючи всі атаки суперника. Брентфорд, навпаки, намагався домінувати на полі та створювати реальні моменти. Однак їхні зусилля були придушені організованою задньою лінією «Ньюкасла». На 33-й хвилині гравець «Брентфорда» Ю. Вісса отримав жовту картку за необережний підкат, продемонструвавши, з якою інтенсивністю обидві команди підійшли до гри. Матч тривав із запеклою боротьбою за м’яч до 42-ї хвилини, коли «Брентфорд» зробив першу заміну. Р. Генрі був замінений на М. Роерслева Расмуссена, що додало «Брентфорду» свіжих сил. Після заміни темп гри зріс, обидві команди прагнули заволодіти перевагою. На цій же хвилині жовту картку отримав гравець «Брентфорда» К. Норгаард, що підкреслило фізичну гостроту боротьби в півзахисті. Однак, незважаючи на завзятість, на 57-й хвилині гол у ворота «Ньюкасла» було скасовано через фол К. Вілсона.

По ходу матчу напруга наростала, жовті картки отримали обидві сторони. На 59-й хвилині А. Хікі, гравець «Брентфорда», отримав попередження. Незабаром після цього, на 64-й хвилині, у ворота «Ньюкасла» було призначено пенальті, і К. Вілсон отримав можливість зрівняти рахунок. Вілсон, продемонструвавши вражаюче самовладання, реалізував пенальті, вивівши «Ньюкасл» уперед. Однак «Брентфорд» не здався. Намагаючись відігратися, вони зробили потрійну заміну на 72-й хвилині: у гру вступили Б. Мі, Н. Мопай і В. Янельт. У відповідь на заміну гравців «Брентфорда» «Ньюкасл» також зробив першу заміну: на 83-й хвилині Х. Барнс замінив М. Альмірона. До фінального свистка в матчі тривала запекла боротьба, обидві команди прагнули забити вирішальний гол. У кінцівці матчу жовті картки отримали Н. Коллінз із «Брентфорда» та К. Вілсон, А. Гордон і Б. Гімараєш із «Ньюкасла». У підсумку «Ньюкасл» утримав перевагу 1:0, забезпечивши собі цінну перемогу над рішуче налаштованим «Брентфордом». Попри те, що матч, можливо, не став бенкетом голів, він продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги та стійкість обох команд. Після фінального свистка «Ньюкасл» святкував перемогу, здобуту з такою важкою працею, а «Брентфорд» залишав поле «Сент-Джеймс Парк» з гордо піднятою головою, розуміючи, що виклався на всі сто. Ця зустріч, безсумнівно, залишиться в пам’яті як свідчення непохитного духу та інтенсивності, які роблять футбол красивою грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Ньюкасл, Брентфорд — Евертон.