«Це тільки перший матч, тому я задоволений грою», — Юрій Максимов про свій перший матч на чолі «Дніпра-1»

2023-09-17 22:43 Новий головний тренер «Дніпра-1» Юрій Максимов підвів підсумки сьогоднішнього матчу з «Колосом» (1:1) в 7-му турі ... «Це тільки перший матч, тому я задоволений грою», — Юрій Максимов про свій перший матч на чолі «Дніпра-1»

Новий головний тренер «Дніпра-1» Юрій Максимов підвів підсумки сьогоднішнього матчу з «Колосом» (1:1) в 7-му турі чемпіонату України, який став для нього першим на чолі дніпровської команди.

Юрій Максимов

«Я сказав хлопцям, що будемо грати у три захисники. Вони відповіли, що раніше ніколи не грали у таку схему, і навіть тренувань подібних не було. Але за підбором гравців, що у нас є, ми ризикнули і зіграли у три центральні захисники. Якщо враховувати, що це тільки перший матч, то я задоволений.

Колос“ теж приїхав грати на перемогу, і кожна команда, граючи проти віце-чемпіона, має подвійне бажання проявити себе. Я дійсно задоволений тим, як команда зіграла. Перший тайм не був яскравим, але після перерви команда проявила себе. Це значить, що у хлопців є сили, і в останні 30 хвилин мені гра сподобалася.

Сьогодні гра була такою. Наступна буде ще важче. Повторюся, що кожна команда має подвійний настрій на віце-чемпіона країни», — сказав Максимов після закінчення матчу с «Колосом».