Агбонлахор: «Каземіро грає так, наче 45-річний»

2023-09-18 10:41 Колишній нападник «Астон Вілли» Габріель Агбонлахор розкритикував невдалу гру хавбека МЮ Каземіро у матчі 5-го туру ... Агбонлахор: «Каземіро грає так, наче 45-річний»

Колишній нападник «Астон Вілли» Габріель Агбонлахор розкритикував невдалу гру хавбека МЮ Каземіро у матчі 5-го туру чемпіонату Англії проти «Брайтону» (1:3).

Каземіро, Getty Images

«Я дивився матч і жодного разу не побачив моменту, коли б „Брайтону“ було важко виходити з оборони через пас. Хто б не пресингував їх, їм все одно було легко долати цей пресинг і створювати моменти. Це був неначе тренувальний матч, особливо у другому таймі.

Каземіро! Здається, у цьому півзахисті Каземіро бігає так, ніби йому 45. МЮ довелося замінити його на 65-й хвилині на Ганнібала, бо він виглядав дуже погано», — цитує Агбонлахора talkSPORT.