Фіорентина — Аталанта — 3:2. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 21:03 17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Аталанта — 3:2. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Аталанта (Бергамо).

Фиорентина - Аталанта - 3:2. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Аталанта - 3:2. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Аталанта (Бергамо) — 3:2 (2:1)
Голи: Г. Бонавентура (35), Лукас Мартінес Куарта (45), Куаме (76) — Т. Купмейнерс (20), Лукман (53)

Предупредження: Мартен де Роон (34), Надір Зортеа (65), Ф. Парізі (87)

Огляд матчу Фіорентина — Аталанта:

На стадіоні «Артеміо Франкі» відбувся напружений і захопливий футбольний матч між командами «Фіорентина» та «Аталанта» в рамках Серії А. За рахунку 2:1 на користь «Фіорентини» в перерві матч закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів поля. Початок матчу було покладено вже на 20-й хвилині, коли гравець «Аталанти» Т. Копмейнерс зумів влучити у площину воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. Рання перевага гостей задала тон захопливому та конкурентному матчу. Однак радість «Аталанти» була недовгою: вже за 15 хвилин Г. Бонавентура з «Фіорентини» відповів своїм голом, зрівнявши рахунок. Перед самою перервою «Фіорентина» скористалася можливістю повести в рахунку, коли на 45-й хвилині Л. Мартінес Куарта переправив м’яч у сітку. На перерву господарі пішли з рахунком 2:1, залишивши «Аталанті» роботу на другий тайм. На другий тайм «Аталанта» вийшла в бойовому стані і на 53-й хвилині зуміла зрівняти рахунок завдяки голу А. Лукмана.

У матчі встановилася рівна боротьба, обидві команди демонстрували прагнення домогтися перемоги, і впродовж усього матчу провели по кілька замін, намагаючись домогтися переваги. На 59-й хвилині «Аталанта» провела три заміни, випустивши М. Пасаліча, К. Де Кетеляре і Д. Дзаппакосту. «Фіорентина» відповіла своїми замінами на 63-й хвилині: Н. Гонсалес і Р. Мандрагора. По ходу матчу напруга наростала, і на 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аталанти» Н. Зортеа. Рахунок на табло не змінився до 76-ї хвилини, коли гравець «Фіорентини» К. Коуаме, забивши гол, забезпечив своїй команді вирішальну перевагу. Обидві команди продовжували запекло битися, і на 80-й хвилині «Аталанта» зробила останню заміну, випустивши на поле М. Руджері. На 87-й хвилині гравець «Фіорентини» Ф. Парізі отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження боротьби. Незважаючи на спроби «Аталанти» зрівняти рахунок, «Фіорентина» втримала перевагу і здобула перемогу з рахунком 3:2. Матч продемонстрував рішучість, майстерність і стійкість обох команд, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище в рамках Серії А на стадіоні «Артеміо Франкі».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Фіорентина, Аталанта — Кальярі.