Севілья — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 21:31 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Севилья - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Севілья (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Лукебакіо (71)

Попередження: Торрес (32), Мір (38), J. Araujo (45+5), Мунір Ель-Хаддаді (49), Кір’ян (52), J. Вієра (62), Пежино (63), Окампос (69)

Огляд матчу Севілья — Лас-Пальмас:

«Севілья» здобула перемогу в напруженому матчі з «Лас-Пальмасом» у Ла Лізі з рахунком 1:0. Гра, що проходила на стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан», подарувала вболівальникам моменти хвилювання і напруги. У першому таймі обидві команди продемонстрували надійну оборону, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Однак не обійшлося і без драматизму: було скоєно кілька фолів, що призвело до низки жовтих карток. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Севільї» О. Торрес, а на 38-й хвилині — Р. Мір. Мір. Перед самою перервою був попереджений гравець «Лас-Пальмаса» Ж. Араужо, а на початку другого тайму жовті картки швидко отримали Мунір Ель-Гаддаді та Кіріан. Другий тайм продовжився шквалом карток: на 62-й та 63-й хвилинах були попереджені Х. Вієра та Пежино з «Лас-Пальмаса» відповідно. Суддя, схоже, прагнув тримати гру під контролем, адже фоли продовжували вчинятися обома сторонами. 68-та хвилина принесла спірний момент, коли гол у ворота «Севільї» був скасований, на розчарування господарів поля, І. Ен-Несірі. На 71-й хвилині Д. Лукебакіо перевів м’яч у сітку воріт «Севільї», чим викликав тріумфування вболівальників. «Лас-Пальмас» спробував відігратися, але так і не зміг домогтися рівного рахунку.

Обидві команди зробили заміни, щоб вплинути на хід гри в заключній стадії. На 73-й хвилині у складі «Лас-Пальмаса» з’явилися Алекс Суарес і Марвін, а потім Е. Лойодіс і М. Перроне. Севілья також зробила зміни, замінивши на 74-й хвилині Д. Соу на Фернандо. У завершальній стадії гри обидві команди зробили останні заміни. «Лас-Пальмас» замінив Муніра Ель-Хаддаді та Кіріана на Пехіно та Хав’єра Муньоса відповідно. Своєю чергою, «Севілья» вивела з гри О. Торреса і Л. Окампоса, замінивши їх на Б. Сумаре та Е. Ламелу. Попри те, що «Лас-Пальмас» боровся до фінального свистка, йому не вдалося зрівняти рахунок, і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Севільї». Господарі поля відсвяткували важку перемогу, а «Лас-Пальмас» залишився роздумувати про втрачені можливості. Цей результат, безсумнівно, зміцнить позиції «Севільї» в Ла Лізі, зміцнивши її становище в турнірній таблиці. Що стосується «Лас-Пальмаса», то вони будуть розчаровані, але постараються відігратися в наступному матчі. Матч між «Севільєю» і «Лас-Пальмасом» продемонстрував суперництво й азарт, якими славиться Ла Ліга. Вболівальники обох команд стали свідками напружених моментів, близьких промахів і чудової майстерності. Це була незабутня зустріч, яка поповнила багату футбольну історію цих двох клубів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Севілья, Лас-Пальмас — Гранада.