Рома — Емполі — 7:0. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 23:43 17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Емполі — 7:0. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Емполі (Італія).

Рома - Эмполи - 7:0. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Эмполи - 7:0. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Рома (Рим) — Емполі (Італія) — 7:0 (3:0)
Голи: Дібала (2), Санчес (8), Альберто Грассі (35), Дібала (55), Крістанте (80), Лукаку (82), Манчіні (86)

Попередження: Дибала (38), Маттео Канчельєрі (39), Санчес (39), Юссеф Малех (58)

Огляд матчу Рома — Емполі:

АС Рома розгромила Емполі з розгромним рахунком 7:0 на Стадіо Олімпіко В односторонньому поєдинку Серії А АС Рома продемонструвала клінічну гру і розгромила Емполі з розгромним рахунком 7:0 на легендарному Стадіо Олімпіко. У матчі спостерігалося повне домінування «Роми» від початку і до кінця, і «Емполі» насилу справлявся з їхніми невпинними атаками. Початок матчу ознаменувався тим, що «Рома» від самого початку взяла гру під свій контроль, і їй не знадобилося багато часу, щоб вийти з глухого кута. Уже на 2-й хвилині у ворота «Роми» було призначено пенальті, і зоряний гравець команди Пауло Дібала впевнено переправив м’яч у сітку, забезпечивши команді першу перевагу. Через вісім хвилин «Рома» збільшила свою перевагу завдяки неймовірному голу Ренато Санчеса. Португальський півзахисник завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, не залишивши воротареві «Емполі» жодного шансу на порятунок. Рахунок 2:0 за десять хвилин став очевидним, «Рома» має намір вести справи. Проте невдачі «Емполі» продовжилися: на 35-й хвилині Андреа Грассі випадково забив гол у власні ворота, ще більше збільшивши перевагу «Роми». Розчарування в обох командах наростало, і на 38-й хвилині Дібала отримав жовту картку, після чого пішов шквал жовтих карток для гравців «Емполі». Ближче до перерви «Емполі» спробував перегрупуватися і пішов уперед, зробивши дві заміни. Якопо Фацціні та Себастьяно Бастоні вийшли на поле на 46-й хвилині, замінивши своїх партнерів у пошуках такого необхідного перелому.

Однак «Рома» не була готова поступатися своєю перевагою. На 55-й хвилині Дібала знову вразив ворота суперника, забивши свій другий гол у матчі та ще більше зміцнивши становище «Роми». Ближче до годинникової позначки «Емполі» здійснив ще одну подвійну заміну: у гру вступили Марко Дестро і Франческо Капуто, «Рома» також зробила зміни, випустивши на 64-й хвилині замість Дибали Андреа Белотті. Новому нападнику не знадобилося багато часу, щоб залишити свій слід у грі. На 80-й хвилині Брайан Крістанте забив приголомшливий гол, а ще через дві хвилини Ромелу Лукаку ще більше деморалізував оборону «Емполі». В останні хвилини гри «Рома» продовжила вражати, додавши ще один гол до свого активу. На 86-й хвилині Джанлука Манчіні вразив ворота «Емполі». Тренер «Роми» та вболівальники були в захваті від видатної гри своєї команди. Ця оглушлива перемога дала зрозуміти суперникам по Серії А, що «Рома» справді є командою, на яку потрібно зважати в цьому сезоні. Після фінального свистка на табло висвітився чудовий рахунок 7:0, і «Рома» стала тріумфатором. Домінування команди впродовж усієї гри проявилося в її виняткових гольових здібностях і зразковій командній взаємодії. Здобувши таку переконливу перемогу, «Рома», безсумнівно, буде сповнена впевненості у своїх силах, продовжуючи кампанію в Серії А. Однак «Емполі» доведеться швидко перебудуватися і винести уроки з цієї важкої поразки, зосередившись на майбутніх матчах, щоб оговтатися від цього деморалізуючого результату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Рома, Емполі — Інтер.